Etlik Arçelik Servisi

9 Ağustos 2019 0 Yazar: ankara

Etlik Arçelik servisi olarak, yeteri kadar verim alamadığınız ve performans göstermeyen cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz ve gereken bakım onarım işlemlerinde yine evinize kadar gelip yapıyoruz.

Arçelik beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon ürünlerinde sizlere Ankara ilinin Etlik ilçesinde hizmet vermeye geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da devam etmekteyiz.

Yaptığımız işi severek yaptığımızdan dolayı müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Her zaman Ankara ilinin Etlik ilçesinde bir numaralı Arçelik servisi olma pozisyonumuzu korumaktayız.

Arçelik klima ürünleri yeteri kadar soğutma veya yeteri kadar ısıtma yapmıyorsa, ilk aklımıza gelen problem cihazı yanlış modda çalıştırıyor olabileceğinizdir. Cihazın modunu optimumayara getirdiğiniz takdirde hala yeteri kadar ısıtma ya da soğutma problemi yaşıyorsanız, lütfen en kısa sürede Etlik Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyiniz.

Arçelik klima ürünlerinin dış ünitesinden su damlama şikayeti yaşıyorsanız bu durumda büyük ihtimalle cihazın fanlarında problem vardır. Bu sorunun çözümü için Etlik Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan en kısa sürede yardım isteyin.

Klima cihazlarınızı kışın da ısınma amacıyla kullanmak istiyorsanız Arçelik ınverter tipi klima tercih etmeniz gerekmektedir. Arçelik klimalarda kesinlikle doğaya zarar veren gazlar kullanılmamaktadır.

Klima ürünlerinizde gaz kontrollerinizi sık sık yapmalısınız.Bitmiş gazlar cihazda kompresör arızalarına neden olur. Cihaz geri dönüşümü olmayan bir arızaya doğru gider.

Arçelik çamaşır makinesi ürünleri kullanıcılarına zaman zaman çeşitli sıkıntılar yaşatmaktadır. Bu sıkıntıların başında çamaşır makinesinin yeteri kadar sıkmama problemi başı çekmektedir. Yeterince sıkmayan bir Arçelik çamaşır makinesi ürününde aklımıza ilk şu sorun gelmelidir.

Cihazın program seçiminde sıkma yok düğmesine basmış olabilirsiniz. Böyle bir durumu yaşamamak için sıkma yok düğmesine basmadığınızdan emin olmalısınız. Eğer sıkıntınızı hala çözemiyorsanız Etlik Arçelik servisi ekip arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.

Çamaşır makinesinde yaşanan bir diğer sorun ise,cihazın su akıtma problemidir. Bu sorun cihazın motorunda bir problem olmasından kaynaklanır. Sorunun çözümü için en kısa sürede Etlik Arçelik servisi ile iletişime geçmeniz gerekir.

Arçelik buzdolabı ürünlerini kesinlikle güneş gören bir yere koymayınız. Cihazın motoru zamanla arıza verir. Sıcak yemekleri dolaba öylece direkt koymayınız. Yine sıcak yemeklerde cihazın motorunun zorlanmasına sebep olur.

Eğer cihazınızda kapak açıldığında ses duymuyorsanız kapak kapandığında sesler yükselmeye başlıyorsa bu durumda cihazın iç fanlarının arızalı olabileceği şüphesiyle Etlik Arçelik servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Arçelik bulaşık makinesi ürünleri bulaşıklarınızı kısa sürede yıkamamıza ve sevdiklerimize daha uzun süre vakit ayırmamıza yardım eder. Zaman zaman arıza verebilir. Fakat herhangi bir endişeye kapılmadan Etlik Arçelik servisi ile bu durumu çözüme kavuşturulabilirsiniz. Servis arkadaşlarımız size arızanız hakkında bilgi vermekte ve çözüm önerilerini hızlı bir şekilde size sunmaktadır.

Etlik ilçesinde siz değerli Arçelik kullanıcılarına 7/24 hizmet veren Etlik Arçelik servisi ekip arkadaşlarımız işini son derece titizlikle yapmakta ve sizin sorunlarınıza çareler üretmektedir.