Gölbaşı Altus Servisi

Gölbaşı Altus servisi  olarak gölbaşı sakinlerinin Altus marka cihazları ile ilgili tüm sorunlarını garantimiz kapsamında çözmekteyiz. Altus markası dünyada kendisini ispatlamış bir markadır.

Elektronik cihazlar hayatımızda yoğun şekilde bulunduğu için hem temizliklerinin hem de periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Bu temizlik ve bakımlar yapılmazsa kullanıcılar istenmeyen sorunlar ile karşılaşabilirler. Böyle durumlarda Gölbaşı Altus servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

TSE belgesi ve ISO9001 belgeleri bulunan ve bu belgelerin belirttiği kriterlere göre hizmet vermeye çalışan Gölbaşı Altus servisi ekiplerimiz günün her saati özverili olarak hizmetinizdedir.

Bünyesinde bulunan gezici servis araçları ile teknik servisimiz gölbaşı semtinin hemen her noktasına hizmet vermeye çalışmaktadır. Ayrıca bu gezici servislerimiz günün 24 saati görev yapmakta olup, rahatlıkla Gölbaşı Altus servisi çağrı merkezimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Klima cihazları yazın çok sık kullanıldıkları için zaman zaman arızalanmaktadır. Arızaların başında şalter atması problemi bulunmaktadır. Eğer klimanızın şalteri veya sigortası atıyorsa ya bir kısa devre problemi ya da besleme kablosunda problem var demektir.

Yapılan kontrollerde sorun kablonuzda bulunur ise Gölbaşı Altus servisipersonellerimiz kablonuzu yenileyerek sorununuzu çözecektir. Bu işlemlerin yanında servisimiz klimanızın temizliğini yaparak performansının da artışını sağlayacaktır.

Beyaz eşya gurubundan olan bulaşık makinesi lekeleri çıkarmama, iyi yıkamama gibi sorunlar çıkarabilmektedir. Bunun nedenleri arasında bölgenizde bulunan sudaki mineraller ve çeşitli kimyasallar sebebi ise suyun sertleşmesi olabilir.

Yapmanız gereken bulaşık makinenizde kireç sökücü kullanmanızdır. Kireç çözücüler sert yapıdaki sular için en ideal çözümdür. Ayrıca bulaşık makinenizde tuz ve parlatıcı kullanılmazsa aynı sorunları yaşayabilirsiniz.

Kaliteli deterjan, tuz ve parlatıcı cihazınızda kullanırsanız ve makinenizin temizliğini ve bakımını da düzenli olarak yaptırırsanız bu sorunlar ile karşılaşmazsınız. Düzenli olarak bakım yaptırmak için Gölbaşı Altus servisi ile irtibata geçip konu hakkında destek talep etmeniz yeterli olacaktır.

Çamaşır makinesinde ise bazen yıkamalar uzun sürebilir, bu da makinenizin programını otomatik olarak kirliliğe göre ayarlamış olmasından kaynaklandığını göstermektedir. Aslında bu işlem yararınıza olacaktır.

Altus marka televizyon cihazlarınızda sinyal yok mesajı varsa, bu durum çanak antenden veya uydudan yeterli seviyede sinyal gelmediğini göstermektedir. Çözüm için ilk fırsatta Gölbaşı Altus servisi ile irtibata geçmeniz çanak ayarı ve uydu düzenlemesi kontrolleri yaptırmanız gerekmektedir.

Sıcak su temini için icat edilmiş olan ve hayatımızı bu anlamda kolaylaştıran cihazlardan biri olan şofben cihazları zamanla kullanım sıklığına bağlı olarak arızalanmaktadır. Suyu yeterince ısıtmaması, kademe anahtarının çalışmaması, elektrik tesisatı ile ilgili yaşanan sorunlar bunlardan sadece bazılarıdır.

Tüm bu sorunlarınızda Gölbaşı Altus servisi olarak bir telefon kadar yakınızda ve hizmetinizdedir.

Altus marka ürünlerini beğenerek kullanan gölbaşı semti sakinleri arıza ve bakım talepleri durumlarında Gölbaşı Altus Servisi adı ile görev yapan servisimiz ile irtibata geçebilir ve destek talebinde bulunabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir