Gölbaşı Arçelik Servisi

Gölbaşı Arçelik Servisi kalite ve güvencesi ile Arçelik marka cihazlarınız tam kapsamlı bişr bakımdan geçiyor, sene içerisinde cihazlarınız sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Arçelik denildiğinde hiç şüphesiz ülkemizin en kaliteli beyaz eşya markalarından bir tanesi akıllara gelmektedir. Arçelik marka cihazlar hem kullanışlı hem de uzun vadede ihtiyaçlarınızı gideren cihazlardır.

Ancak bazen yıllık bakımlarının aksatılması ya da parça, montaj, üretim hataları gibi sorunlardan cihazlarda tekleme yaşanabiliyor. Arçelik marka beyaz eşya klima kombi şofben ve televizyon gibi cihazlarda yaşayacağınız her türlü teknik problemde sizlere hızlı bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Firmamız İso 9001 belgeli olup günün 24 saati aralıksız hizmet vermektedir. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışan firmamız hiçbir Gölbaşı sakininin mağdur olmaması için çalışmalarını profesyonel bir şekilde yürütmektedir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Cihazlarınızın tam kapsamlı bakımı uzman kadromuz tarafından yapılmakta olup herhangi bir yedek parça ihtiyacında sizlere orijinal Arçelik yedek parça temin ve montajı sağlamaktayız.

Ayrıca Gölbaşı Arçelik Servisi olarak teknolojinin de imkânlarından faydalanıp online destek, telefonla destek gibi yardımlarda da bulunmaktayız.

Arçelik markasının sık tercih edilen ve kullanılan cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombilerde farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi peteklerin aşırı ısınmasıdır. Kombinizin panelinden öncelikle ısı çok yüksek ise biraz düşürebilirsiniz.

Ancak ısı normal seviyede fakat yine de kalorifer aşırı ısınıyor ise kalorifer hattında bir tıkanıklık olabilir. Kalorifer hattı temizliği Gölbaşı Arçelik Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Buzdolabı ve dondurucular yine Arçelik markasının sık bir şekilde tercih edilen ürünleridir. Buzdolabında kompresör bir süre çalıştıktan sonra duruyor tarzında bizlere sorular gelebiliyor. Buzdolabı buz çözme devresinde iken kompresörü durdurabilir.

Ancak belirli bir süre sonra kompresör yeniden çalışmaya başlar. Kompresör arızalarında ise hiçbir şekilde kompresör devreye girmez. Bu gibi konularda Gölbaşı Arçelik Servisi olarak sizlere uzman personelimiz ile gerekli desteği sağlamaktayız.

Çamaşır makinelerinde ise program takılması, kireçlenme, su sızdırma, verimli yıkamama, gürültülü çalışma ve benzeri sorunlar karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır. Parça kontrolü ile cihazınızdaki sorunu anında tespit ediyor ve uygun yöntemle onarımını gerçekleştiriyoruz.

Gölbaşı Arçelik Servisi beyaz eşya bakım onarım ekibimiz çamaşır makinelerinizde olduğu gibi bulaşık makinelerinizde de ortaya çıkabilecek bir problemde uzman desteği sunmaktadır.

Arçelik marka klimalar sıcak yaz günlerinde ortamı serinletme adına yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Farklı modellerde insanlara sunulan Arçelik klimalar bazen herhangi bir nedenden dolayı arızalanabilir. Klimanız yeteri kadar soğuk hava üflemiyor ise fan ya da kompresör kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilmeniz yanında filtre tıkanması dediğimiz sorun da meydana gelmiş olabilir.

Ayrıca gaz kaçaklarında da bu sorunu görebiliyoruz. Gölbaşı Arçelik Servisi klima birimlerimiz gerekirse orijinal yedek parça takviyesi ile cihazınızdaki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir