Gölbaşı Beko Servisi

Gölbaşı Beko Servisi yıllardır olduğu gibi Beko marka beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon tercih etmiş olan tüm Gölbaşı sakinlerine yılın 365 günü aralıksız bakım ve onarım hizmeti sağlayan şehrin en köklü ve aktif firmasıdır. Günlük yaşamımızda en yoğun kullandığımız cihazlar beyaz eşyalar, klima, şofben ve televizyon olmaktadır.

Her ne kadar Beko bir dünya markası olsa ve cihazları birbirinden kalitede olsa da elektronik parça ve aksamlara sahip bu tür aletlerin ne zaman bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Bu gibi durumlar karşısında elbette tedbir almak en iyisi olacaktır.

Yıllardır Gölbaşı sakinlerinin sadece tek bir telefonu ile anında, kapsamlı hizmet sunan Gölbaşı Beko Servisi isimli firmamız bu anlamda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile fark yaratmaya devam etmektedir.

Alanında uzman, tecrübeli ekibimiz ile günün 24 saati hiçbir müşterimize bekletme yaşatmadan anında hizmet vermekteyiz. Beko marka cihazınızın modeli ne olursa olsun Gölbaşı Beko Servisi olarak profesyonel destek sağlıyor ve sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

TSE standartlarında hizmet sunan firmamız ayrıca uygun fiyat politikası, kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleri ile müşterilerinin her daim yararına işlemler uygulamaktadır. Gölbaşı sakinleri ister gece olsun ister gündüz olsun tek bir telefon ile Gölbaşı Beko Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilmektedir.

Beyaz eşya denilince akla ilk olarak çamaşır ve bulaşık makineleri gelmektedir. Hem çamaşır makinelerinde hem de bulaşık makinelerinde Gölbaşı Beko Servisi olarak benzer bazı arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Örneğin cihaz programa geçmiyor ise muhtemelen yanlış program seçilmiş ya da cihaz su alma işlemini yapmıyor demektir.

Öncelikle bulaşık ya da çamaşır makinenizde doğru programı seçtiğinizden emin olmalısınız. Eğer cihazınıza su akışı sağlanmıyor ise tahliye borusunun kontrol edilmesi gerekecektir. Beko marka çamaşır ve bulaşık makinelerinizde yaşayacağınız her sorunda Gölbaşı Beko Servisi ekibimiz yanınızda olmaktadır.

Sıcak yaz günlerinde ferahlama adına kullandığımız birbirinden kullanışlı klimalar bazen beklenmedik arızalar ortaya çıkarabiliyorlar. Klimam gürültülü çalışıyor şeklinde şikâyetler alabiliyoruz. Klimanız gürültülü çalışıyor ise fan arızası ortaya çıkmış olabilir.

Ayrıca klimanızın sabitlendiği alanda gevşeme, aksamlarda oynama var ise motorun çalışması ile birlikte gürültüyü ortaya çıkarabiliyor olabilir. Gerekli kontrol Gölbaşı Beko Servisi personelimiz tarafından yapıldıktan sonra gürültünün kaynağı bulunarak ortadan kaldırılmaktadır.

Beko hermetik şofbenler günün her saati size anında sıcak su vermektedir. Ancak eğer su geç ısınıyor ya da hiç ısınmıyor ise ısıtıcılara enerji gitmiyor olabilir. Bu durumda Gölbaşı Beko Servisi ile iletişime geçme zamanı geldi demektir.

Elektrik bağlantıları ve voltaj hattı kontrol edilecektir. Rezistans ve termosifonun da kontrol edilmesi ve sorun bu parçalardan kaynaklı ise bakımı yapılmalıdır. Bu konuda sizlere Gölbaşı Beko Servisi teknisyenlerimiz hızlı ve garantili işlem sunarak sorunu çözmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir