Hasköy Beko Servisi

Hasköy Beko servisi sayesinde evinizde bulunan elektronik her türlü cihazın bakım ve tamir işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Sizler için uzun süredir en kaliteli hizmeti vermekte olan servisimiz ile çağrı merkezi ya da mail adresi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Şofben gibi su ve elektrik ile iç içe olan aletlerinizde en sağlıklı bakım ve tamir işlemini gerçekleştirebileceğiniz bu servis, yani Hasköy Beko Servisi 7-24 hizmet için hazır bir şekilde beklemektedir. Sizi mağdur etmeden her saat ulaşabileceğiniz servisimiz aynı zamanda en hesaplı fiyat garantisini de vermektedir.

Artık her evde kullanılan kombilerin verimli çalışmamasının en büyük sebeplerinden biri içindeki parçaların yıpranmış olmasıdır. Sizler için yedek parça stoğu yapan Hasköy Beko servisi sayesinde kombinizdeki arızalı ya da yıpranmış parçaların değişimini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda tamamı orijinal olan bu parça stoğundan yılın her günü ve her saati kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kombi cihazlarının tekrar verimli bir şekilde çalışması için oldukça önemli bir yeri olan orijinal parçaları Hasköy Beko servisi tarafından satın alabilir ve parçaların yerleştirilmesi işlemini oldukça hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Kadınların evdeki en büyük yardımcılarından biri olan Beko çamaşır makineleri için servisimizdeki uzman ekibimizden her an yardım alabilirsiniz. Son derece profesyonel bir şekilde çamaşır makinesi fişe takıp çalıştırıldığında sigortalarınız atıyorsa, tesisatınız kısa devre yapıyor demektir.

Tesisatınızın kısa devre yapması aynı zamanda evinizdeki elektronik cihazlara da zarar verebilir. Bu gibi durumlarda Hasköy Beko servisi ile iletişime geçerek kısa devre problemini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Beko bulaşık makineleri tasarruflu kullanımı sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bulaşıklarınızda yemek artıklarının kalması durumunda tuzu değiştirerek hızlı ve basit bir şekilde çözüm elde edebilirsiniz. Ancak makineniz çalıştırdıktan belli bir süre sonra duruyor ya da programları atlayarak çalışıyorsa komut alma problemi yaşıyor demektir.

Aynı zamanda 1 yıl içinde onarım yapılan parça tekrar arıza yapıyorsa herhangi bir ücret talep etmeden Hasköy Beko servisi makinenizin onarımını sağlayacaktır.

Her mevsim kullanımı oldukça yaygınlaşmış olan klimalarınız eğer tam randımanlı bir şekilde çalışmıyorsa bakıma ihtiyaç duymaktadır. Hasköy Beko servisi olarak klimanıza yılda iki kez bakım yaptırmanızı, cihazınızın verimli çalışması açısından şiddetle öneriyoruz.

Sizler için sadece montaj ve kurulum değil aynı zamanda bakım ve tamir işlemi de yapan Hasköy Beko servisi ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilirsiniz.

Her evde zorunlu ihtiyaç olarak bulunan Beko buzdolapları da taşınma esnasında bir kere fişten çekildikten sonra en az 3 saat boyunca tekrar fişe takılmamalıdır.

Bu 3 saat buzdolabının dinlenmesi ve tekrardan soğutabilmek için geçirmesi gereken süredir. Böylelikle buzdolabınıza zarar vermeden tekrardan uzun süreli kullanımını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir