Hüseyingazi Altus Servisi

Hüseyingazi Altus Servisi günün her saati Altus markalı cihazlarınıza bakım ve tamir hizmeti veren teknik servistir.

Müşterileri için yılın her günü ve her saati aralıksız hizmet veren profesyonel Hüseyingazi Altus Servisi ekibimiz ile çağrı merkezimiz yolu ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Altus marka beyaz eşya cihazlarından bulaşık makinelerinde ön kapağa fazla bir yüklenme yapmanız halinde kapak kırılabilir. Kapak kırılması sorunu halinde Hüseyingazi Altus Servisi ile iletişime geçerek uygun fiyatlı değişim talep edebilirsiniz.

Parça değişimi taleplerinizde bulaşık makinenizin ilk kontrolü yapılır. Eğer atölyeye gitmesi gerekiyorsa onayınızın akabinin de atölyeye götürülen cihazınız tamir edilerek tarafınıza iade edilir.

Her evde bulunan klima cihazlarının bakım, tamir, temizlik ve parça değişimi gibi işlemlerini de Hüseyingazi Altus Servisi kanalı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hüseyingazi Altus Servisi sayesindeklima cihazınızdaki filtrelerin toz ve kiri temizlenir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Klimanız sesli çalışıyor ise içerisinde bulunan merdanenin ömrü tamamlanmış olabilir.

Ayrıca yeterince soğutma yapmıyor ise gazı bitmiş veya gaz kaçağı olabilir. Gazsız çalışan klimalarda kompresör yanma durumu oluşabilir. Kompresörün yanması da tecrübeli bir ellerin yapması gereken bir hizmet gerektirmektedir.

Tüm bu sorunlarınızda, konusunda uzman ve eğitimli personeller ile çalışan Hüseyingazi Altus Servisi ile gerek çağrı merkezi gerekse de gezici servisi ile irtibata geçmeniz sorununuzun çözümü için yeterlidir.

Televizyon cihazlarınızda da yer yer açılmama ya da açıkken kendi kendine kapanma, aşırı ısınma gibi durumlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda televizyonunuz uzman olmayan ellere bırakılarak herhangi bir işlem yaptırılmamalıdır. Çünkü bu durum daha büyük sorunları ortaya çıkarabilir.

Eğer cihazınızın garantisi devam ediyor ise yapılacak olan bu işlemler sonucunda cihazınızın garanti durumu da sonlanacaktır. Hüseyingazi Altus Servisi ile iletişime geçerek alanında son teknoloji ürünler kullanılarak televizyon cihazınızın arızasını anında tespit ettirebilir problemi de kolaylıkla çözebilirsiniz.

Müşterilerine en iyi hizmeti vermek için 7-24 çalışan Hüseyingazi Altus Servisi ekibimiz ile çağrı merkezi, müşteri temsilcisi ve mail adresimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Buzdolaplarınız da su akıtma problemi yaşayabilirsiniz. Su akıtma problemi genelde ısıtıcıların bozulması ve kapağın tam kapanmayıp buz eritmesi gibi nedenlerden kaynaklanmaktadır.

Hüseyingazi Altus Servisi profesyonel ekibi ile iletişime geçerek arızalı ısıtıcınızın ya da kapağınızın tamir edilmesini hatta orjinali ile değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

Çamaşır makinenizin kapağından su gelmesi körük lastiğinin bozulduğu ya da körük lastiğini tutan telin kırıldığı anlamına gelmektedir. Bu sorununuzda da Hüseyingazi Altus Servisi ile derhal iletişime geçerek körük lastiğinin onarılmasını veya orijinal yenisi ile değiştirilmesini tale edebilirsiniz.

Hüseyingazi Altus Servisi ile irtibata geçerek evinizdeki Altus markalı ürünlerin tamir ve bakımı yada kurulumu gibi işlemlerini hem çok hesaplı hem de oldukça hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir