Hüseyingazi Arçelik Servisi

Hüseyingazi Arçelik Servisi teknolojik çalışmalarına her gün bir yenisini daha katarak işlerinde başarı ortalamasını çok yükseltmiş, başta beyaz eşya tamiri olmak üzere klima kombi şofben ve televizyon arızalarınız için etkili hizmetler vermeye başlamıştır.

Ankara Arçelik Bölge Servisi
Ankara Arçelik Servisi

Hüseyingazi bölgesi Ankara ili Altındağ ilçesinde bulunur ve şehrin en eski yerleşim birimlerindendir. Arçelik markalı ürün kullanımı bu bölgede oldukca yaygındır. Bu yaygın kullanım, beraberinde servis ihtiyacı getirmektedir.

Çünkü bir ürün ne kadar çok kullanılıyorsa buna paralel olarak da bakım & onarım gereksinimi açığa çıkar. Hüseyingazi Arçelik Servisi bölgede sevilerek kullanılan kombi, klima, şofben, televizyon, beyaz eşya ve diğer Arçelik amblemli ürünler için yeterli sayıdaki ekipleri ile bölge halkına rakipsiz hizmetler sunmaktadır.

Hüseyingazi Arçelik Servisi her zaman servis çağırmanızı tavsiye etmez. Televizyon kanal ayarlaması, kombi sıcaklık seviyesi ayarlama durumu, şofben açma kapama bilgisi, klima kullanımında dikkat etmeniz gereken konular gibi ufak meseleleri telefon ile çözerek size büyük kolaylık sağlıyor.

Arçelik, tüm ürünlerini belirli süreler dahilinde garanti altına almıştır. Bu dönemde yapılacak olan işlemlere ve parça ücretlerine kesinlikle para ödemezsiniz. Ama bu süre bittiğinde ücretli müdahale başlar. Hüseyingazi Arçelik Servisi bu dönemde sizleri üzmeyen, cebinizi yormayan, bütcenizi sarsmayan işlemlerle ön palana çıkmaktadır.

Hüseyingazi Arçelik Servisi değişimi gerekmeyen, onarımla kurtularak görevine devam edecek parçaları tamir yolu izleyerek eski haline getirir. Böylelikle yeni parçaya bir sürü para ödemekten kurtulur, cüz-i miktarlarda yapacağınız ödemelerle masraftan kurtulursunuz.

Bizim için her koşulda öncelik müşteri mutluluğu ve güvenliğidir. İşlerimizi bu çizgide yaparız. Hüseyingazi semtinde ikamet eden sakinler bizi iyi tanır ve işlerimizi çok iyi bilirler. Hüseyingazi Arçelik Servisi olarak bölgede her geçen gün müşteri portföyümüzü arttırmamız da bu sebeptendir.

Beyaz Eşya

Hüseyingazi Arçelik Servisi ev hanımlarının göz bebeği ve yardımcısı olan çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi cihazların da bakım & onarım işlemlerini büyük bir titizlikle yapıyor. Buzdolabı sorunlarınız için de servis merkezimiz her zaman devrededir. Açacağınız bir telefon arızalı cihazlarınızı tekrar kullanıma sokmak için yeterlidir.

Klima

Arçelik klima cihazları için de Hüseyingazi Arçelik Servisi ile iletişime geçerek her türlü işlemi kolaylıkla yaptıracağınızı biliyormusunuz ? Montaj, demontaj, nakil, parça temini veya arıza tespiti gibi klima ile ilgili işlemleri teknisyenlerimiz en doğru ve en hızlı yolla yapmaktadır. Sizleri de müşterilerimiz arasına katmak isteriz. Bunun için hemen Hüseyingazi Arçelik Servisi çağrı merkeziniz arayarak randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir