Karapürçek Arçelik Servisi

14 Ağustos 2019 0 Yazar: ankara

Karapürçek Arçelik Servisi,  Başkent Ankara ilinde ikamet eden siz değerli Karapürçek halkının Arçelik markalı kombi, klima, tv, şofben ve beyaz eşya ürünleriniz ile ilgili tüm montaj, bakım ve onarım hizmetlerini son derece profesyonel ve uzman ekibi, orijinal ve garantili yedek parçalar ile gerçekleştiren Karapürçek Arçelik Servisi, sizlere bir telefon mesafesinde.

7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren Karapürçek Arçelik Servisi ekibi, Arçelik markalı tüm cihazlarınızı ev ya da işyerlerinizde, gerekli incelemeleri yerinde gerçekleştirerek, sorunu ortadan kaldırmaya yönelik olarak gerekli müdahaleleri yapacaktır. En kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz destekle yanınızdayız.

Karapürçek Arçelik Servisi siz değerli müşterilerine,  markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmesi mümkün olamayan hasarlar gerçekleşecektir. Bu durumun önüne geçebilmenizi sağlamak için Karapürçek Arçelik Servisi olarak sizlere yalnızca bir telefon mesafedeyiz. Müşteri memnuniyeti ile her gün büyüyen müşteri portföyümüze siz de katılın. Arayın, sorunu yerinde çözelim.

Arçelik klima cihazınızın iç ve dış ünitesinin yılda bir kez temizlenmesi, kontrol edilmesi ve kimyasal bakımının yapılması ile bakterilerden arındırılması gerekir. Bu işlem sizin ve ailenizin sağlığı için son derece önemlidir. Karapürçek Arçelik Servisi olarak cihazınızın ihtiyaç duyduğu bakımı en kısa sürede gerçekleştirelim.

Arçelik klima kullanırken iç üniteden su gelmesi, cihazınızın tahliyesinin tıkanık olduğunun göstergesidir. Bunun en önemli nedeni klimanızın bakım zamanının geçmiş olmasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda   Karapürçek Arçelik Servisi hizmet numarasını arayın, uzman ekibimiz, garantili ve orijinal yedek parçalarımız ile sorununuzu ortadan kaldıralım.

Karapürçek Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize  klima cihazınızın verimli bir şekilde çalışabilmesi için büyük ortamlara küçük, küçük ortamlara ise büyük kapasiteli cihazların takılmaması gerekliliğini hatırlatmak isteriz. Aksi takdirde cihazınızdan verim alamazsınız.

Arçelik buzdolabı, kullanımınız esnasında soğutmuyorsa, 4-5 saniyede bir çıt çıt sesi duyuluyorsa cihazınızın kompresörü bozulmuş demektir. Benzer şekilde, buzdolabı motoru çalışıyor ancak soğutmama durumu görülüyorsa, kompresör arızası söz konusudur. Bu durumda en kısa sürede ulaşacağınız  Karapürçek Arçelik Servisi, gerekli işlemleri gerçekleştirerek, sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Arçelik çamaşır makinesi sıcak yıkama yapamıyorsa, cihazın ısıtıcıları ile ilgili sorun vardır. Cihazınızı fişe taktığınızda sigortalar atıyorsa, kısa devre gerçekleşiyordur. Tüm bu şikayetlerinizde Karapürçek Arçelik Servisi hizmetinizdedir.

Arçelik çamaşır makinesi kullandığınız bölgede düşük voltaj söz konusuysa, mutlaka regülatör kullanılması ve topraklama hattının bulunması gereklidir. Cihazınız ile ilgili tüm elektrik sistemi için           Karapürçek Arçelik Servisi olarak teknik destek vermeye hazırız.

Karapürçek Arçelik Servisi olarak Arçelik bulaşık ve çamaşır makinelerinizi gece geç saatlerde çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz. Gece geç saatte ucuz tarifeli elektrik kullanmış ve bu sayede ev ekonominize katkıda bulunmuş olacaksınız.