Karapürçek Beko Servisi

Karapürçek Beko servisi; Ankara’nın merkezi ve birçok ilçesindeki elektronik cihazların bakım, tamir, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır.

Yılın her günü ve her saati sizlere hizmet vermekte olan Karapürçek Beko servisi ile ihtiyacınız olan her an iletişime geçebilirsiniz.

Evlerde bir başka demirbaş aletlerden sayılan televizyonunuzun bakımı ve tamiri için de rahatlıklaalanında uzman servis ekibmizile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda ani su ısıtıcısı olarak kullanılan şofbenler de zamanla aşınma ve parçaların eskimesi sebebiyle arızalanmalar yaşabilir. Şofbeninizin arızalanması ya da verimli çalışmaması durumlarında Karapürçek Beko servisi ile iletişime geçerek tamir işlemi ya da parça değişim işlemini hem oldukça hesaplı hem de en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Beko markalı klimalar nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Klimsnıın montajı sırasında matkap değil, karot makinesi kullanılmalıdır. Karot makinesi duvara en az zarar veren ve en düzgün deliği açan alettir. Karapürçek Beko servisi ile görüşerek karot makinesi ile klima montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Bulaşık makinalarının A++ olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makinelerinin çalıştırılması gereken en önemli zaman aralığı gece saatleridir. Gece saatlerinde elektrik çok daha ucuzdur.

Ayrıca hijyen sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arızalanmasında Karapürçek Beko servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Müşterilerimize özellikle önerdiğimiz yoğuşmalı kombilerin kullanımında peteklerin doğru bir şekilde bağlanması ve önünün kapalı olmaması oldukça önemlidir. Karapürçek Beko servisi ile iletişime geçerek kombinizde sadece bakım ya da tamir işlemi değil kurulum ve montajın da profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda kombilerin tam randımanlı bir şekilde kullanılması için mevsim ayarının yapılması oldukça önemlidir. Mevsim geçişlerinde ayarını yaptığınız kombiler, tüm mevsim boyunca verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Beko buzdolaplarını güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir. Aynı zamanda taşınma gibi durumlarda kesinlikle dolap yan yatırılmamalıdır. Karapürçek Beko Servisi taşınma koşulları hakkında bilgi vermek için telefonunuzu beklemektedir.

Buzdolabı taşıma durumunda yan yatırmanız arızalanmalara sebep olabilir. Arızalanma durumlarında bizlerile iletişime geçerek onarım ya da parça değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Beko çamaşır makinelerini kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinesi kullanımında tassarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde tam dolu olarak ve gece saatlerinde, yani elektriğin en ucuz olduğu saatlerde çalıştırılması gerekmektedir. Karapürçek Beko Servisi olarak profesyonel servis hizmetimiz sayesinde aynı zamanda çamaşır makinenizin tamir ve parça değişimi gibi ustalık isteyen işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir