Kayaş Altus Servisi

Kayaş Altus servisi geniş servis ağı ile kayaş semtinde Altus marka cihazlarınızın sorunları için kurulmuş olan bir teknik servisdir. Sahip olduğu lisanslar, yetki belgeleri ve sertifikalar ile bölgede hizmet veren tek kurumsal firmadır.

Altus marka beyaz eşya cihazlarının parça değişimi, televizyon cihazlarınızın bakım ve onarımı, şofben cihazlarınızın kurulumu ve klima cihazlarınızın her türlü bakım onarım ve nakil işlemleri gibi durumlarınızda Kayaş Altus servisi olarak bir telefon kadar yakınınızdadır.

Beyaz eşya cihazlarınızdan olan buzdolabı makineniz çalışmıyor ise önce prizi kontrol edip dolabın fişinin takılı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer fiş takılı ve sorun halen devam ediyor ise sigorta paneli kontrol edilmelidir.

Ancak bunlara rağmen buzdolabı makineniz hala faaliyete geçmiyor ise Kayaş Altus servisi çağrı merkezimiz ile bağlantı kurarak sorununuzu bildirip çözüm bulabilirsiniz.

Ayrıca, cihaz sesli bir şekilde çalışıyor ise bunun nedeni ortamdaki sıcaklık dengesinden dolayı çalışma durumu sesli olabilir. Bunun dışında zeminde eğrilik de cihazın sesli çalışmasına neden olabilir.

Çamaşır makineniz sesli çalışıyor ise yapılacak olan ilk iş cihazın altında bulunan ayakları kontrol etmektir. Ayaklarda çatlak veya zeminde problem var ise cihaz sesli çalışabilir. Bunları kontrol ettiğinizde herhangi bir sorun görünmüyor.

Ancak sorununuz halen devam ediyor ise en kısa zamanda Kayaş Altus servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek randevu almalısınız. Konusunda uzman personellerimiz gerekli kontrolleri yapıp sorunu tespit ettikten sonra çözümünü sağlayacaktır.

Kayaş Altus servisi olarak yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile yoluna devam etmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ve hızlı çözümler ile hiçbir zaman müşterilerinin güvenini boşa çıkarmamıştır.

Yüksek teknoloji ve kalitede üretilmiş olantelevizyon, şofben ve klima cihazları da bölgede çok yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak buna rağmen bazen bu cihazlarda bir takım sorunlarda yaşanmaktadır.

Müşterilerimizi bu sorunlar ile baş başa bırakmamak ve müşterilerimizin bu cihazlar ile hayat standartlarını yükseltmek için Kayaş Altus servisi olarak üzerimize düşen hizmetin en iyisini gerçekleştirmeye çalışmaktayız.Önemli olan doğru bir müdahale ile kesin çözüm üretmektedir.

Altus marka şofben cihazlarında meydana gelen sorunlardan bir tanesi de bacada meydana gelen tıkanmadır. Bu sorun gaz yolunda meydana bir sorun olduğundan bir an önce profesyonel Kayaş Altus servisi tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir.

Bazen de şofbenlerde fan arızası da meydana gelmektedir. Şofben cihazlarının yıllık periyodik bakımları düzenli olarak takip edilir ve yaptırılırsa pek çok sorunun önüne geçilmiş olur.

Şofbenlerin içerisinde bulunan elektronik kartlar da önemli parçalardandır. Elektronik kartlar fan motorlarına enerji gönderdiği zaman şofben çalışmaktadır.

Eğer kartta arıza oluşmuş ise fana enerji gönderilemeyeceği için cihaz çalışmayacaktır. Bu gibi sorunlarda Kayaş Altus servisi olarak şofbeninizin elektronik kart sorunuzu anında çözümlüyor. Kartınızı orijinal yedek parça ile anında değiştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir