Kayaş Arçelik Servisi

Kayaş Arçelik servisi her zaman donanımlı ve tecrübeli personeli ile Arçelik marka ürünlerinizin tamir ve bakım işlerinde yanınızdadır. 

Tüm Kayaş ilçesine hizmet vermek için kurulmuş olan Kayaş Arçelik servisi uzun yıllardır bu anlamda her türlü teknik ekipman ve işçilik anlamında da yatırımlar yapmaktadır.

Kayaş Arçelik servisi olarak gerek beyaz eşya, gerek klima, gerek şofben ve gerekse de televizyon olsun tüm cihazlarınızın her türlü bakım ve onarımını 24 saat gibi kısa sürede gerçekleştirmektedir.  

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Kayaş Arçelik servisi her zaman güleryüzlü personeli ve ilgili müşteri temsilcileri ile Arçelik cihazlarınız için uzun yıllardır Kayaş halkına hizmet vermektedir.

Arçelik markasına layık bir şekilde teknik servis hizmeti veren, bu konuda da müşterileri tarafından takdir toplayan Kayaş Arçelik servisi, geleceğe daha umutlu ve güvenli bakmaktadır.

Başlıca arıza belirtileri ve onarım önerileri

Klima ürünleri ısınma veya soğutma için faydalandığımız teknolojik cihazlardır. Bu cihazlarda belli dönemlerde bakım ve onarım istemektedir. Bu gibi işlemleri de Kayaş Arçelik servisi yetkili personeli ile birlikte yapmak her zaman avantajdır.

Kayaş Arçelik servisi yetkili personellerimizin klima konusunda müşterilerine ilk verdiği bilgi filtre temizliğidir. Eğer filtre temizliği yapılmazsa cihazın kompresör ve motorunda sıkıntı olacağı bilgisinin önemli olduğu ve buna dikkat etmeleri konusunda uyarılmaktadır.

Bu sorunların önceden önüne geçmek için cihazın filtre bakımına gereken önemin verilmesi bilgisi Kayaş Arçelik servisi tarafından müşterilerine verilmektedir. Ayrıca, herhangi bir beyaz eşya cihazında, klima cihazında veya televizyon cihazlarında değişmesi gereken parça var ise bu parçalar kesinlikle Kayaş Arçelik servisi tarafından orjinali ile değiştirilmektedir.

Beyaz eşya ürünlerinden çamaşır makinesinde yeteri kadar sıkmama gibi bir problemle karşılaşırsanız,muhtemel sebeplerin başında makinede fazla miktarda çamaşır yüklediğinizi gösterir.

Eğer normal miktarda veya kg. da çamaşır yüklemesi yaptığınızı düşünüyorsanız muhtemel ikinci sorun olarak tamburdan kaynaklı bir problem olabilir. İşte bu durumu önlemek ve yaşamamak için mutlaka işinde uzman personeller ile çalışan ve teknik servis konusunda uzun yıllardır Kayaş ilçesinde hizmet veren Kayaş Arçelik servisi ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Personel ve çalışma usullerimiz

Kayaş Arçelik servisi, cihazınızı kurduktan sonra siz müşterilerimiz kullanmadan önce mutlaka teknik bilgileri vermekte, elektronik cihaz ile ilgili kullanma kılavuzunda belirtilen tüm hassas noktaları ve önemli noktaları size anlatarak cihazınızdan uzun süreli ve ekonomik olarak faydalanmasını sağlamaktadır.

Cihazlarınızda bulunanve kurulum aşamasında anlatılması gereken bazı önemli konular,cihazlar için hassas konular olduğundan Kayaş Arçelik servisi olarak bu konuların müşterilere iyi bir şekilde anlatılmasını sağlamak öncelikli anlayışımızdır. Ayrıca, Ankara servisimizde cihaz bakım, onarım ve tamirat işlemlerinde kullanılan tüm yedek parçalar orijinal ve barkodlu ürünlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir