Kayaş Beko Servisi

Kayaş Beko servisi teknolojinin sağlamış olduğu en son model cihazlar ve aletler ile Beko marka klima, televizyon, şofben ve beyaz eşya cihazlarınızın tamir ve bakımını gerçekleştiren alanında uzman teknik servistir.

Teknik servis olarak klima cihazlarınızın yer değişimi, iç ve dış ünite arızaları ve gaz ile ilgili sorunlarınızda gereken tüm hamleleri tam zamanında yaparak müşterilerini mağdur etmemektedir.

Kayaş Beko servisi olarak televizyon cihazlarınızın kanal ayarları, kurulumu, çanak anten ayarı ve televizyonunuzun internet bağlantıları gibi işlerinizi kaliteli ve hızlı olarak gerçekleştirmektedir.

Beko markası ürün çeşitliliği açısından da çok zengindir. Kendisini sürekli geliştirmekte ve yenilemekte olan Beko, sektörde tüm dünyada ve ülkemizde söz sahibidir.

Beyaz eşya grubunda olan çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arızaları için gerek atölyemizde gerekse de gezici servisimizin içerisinde son teknoloji elektronik cihazlar mevcut olup, arıza tesitlerinizde cihazlarınız bu elektronik aletler ile test edilmektedir. Aynı zamanda şofben cihazlarınız içinde tam donanımlı atölyemiz emrinizde bulunmaktadır.

Buzdolabı cihazlarında en çok rastlanılan arıza tipi ısıtıcı arızasıdır. Isıtıcı arızası olduğu zaman buzdolabından yeterince soğutma randımanı alınmaz.

Bunun yanında kit ve kart arızaları da buzdolabınız için sorun yaratabilir. Kayaş Beko servisi olarak bu tip arızalarda parçalar garantili olarak tarafımızdan değiştirilmektedir.

Bulaşık makinelerinde ise rezistans kireçlenmesi yanında su seviye arızası ve hortum delinmesi gibi sorunlarda yaşanmaktadır. Bu arızalarda bulaşık makineleriniz çalışmaz duruma gelir.

Kayaş Beko servisi teknik personellerimiz bu tip arızalar için 7/24 hizmet vermek için sizlerden telefon beklemekte ve iletişim kurmanızı beklemektedir.

Beko marka klima cihazlarında ise başlıca arızalar arasında soğutma sorunu, fan motor arızası, trafo arızası, lonizer arızası ve elektrik kaçağı arızası gibi arızalar ön plana çıkmaktadır. Bu arızalar ile karşılaşmamak için mevsim geçişlerinde mutlaka cihazınızın bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.

Kayaş Beko servisi çağrı merkezimiz ve müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek göndereceğimiz uzman çalışanlarımız ile bu hizmetleri anında alabilirsiniz ve cihazınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz.

Genelde toplumuzda pek yapılmasa da televizyon cihazınızı bir müddet veya uzun süre kullanmayacaksanız mutlaka fişten çekmeniz gerekmekte ve bu durum Kayaş Beko servisi olarak tavsiye edilmektedir. Ayrıca cihazınızı temizlerken çizilmelere karşı mutlaka fiber bez kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

Ayrıca televizyonunuzdan sinyal alamama, ekran sorunları ve uydu sorunları gibi sorunlar yaşarsanız mutlaka Kayaş Beko servisi televizyon birimimiz ile irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermemizin bir tecrübesi olarak, Beko marka şofben, televizyon, beyaz eşya ve klima cihazlarının arıza ve bakım konularında, ayrıca bu cihazlarınızın temizlik yıllık bakım, nakil gibi işleri içinde Kayaş Beko servisi ile irtibata geçerek konusunda uzman ve eğitimli personellerimizden destek ve yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir