Keçiören Altus Servisi

25 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Keçiören Altus Servisi sizlere 25 yıllık bir tecrübe ile Altus marka beyaz eşyalarınız konusunda her türlü teknik desteği sağlıyor.

Ankara ilimizin en kalabalık yaşam alanlarından birisi olan Keçiören ilçesinde sağladığımız aralıksız bakım ve onarım işlemleri kurumsal hizmet standartları altındadır.

Bu anlamda müşterilerimizin istek, beklenti ve memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

Keçiören Altus Beyaz Eşya Servisi

Keçiören Altus Beyaz Eşya Servisi birbirinden kaliteli Altus beyaz eşyalarında ortaya çıkabilecek en ufak bir sorunda müşterilerimize hızla yetişmektedir.

Bulaşık Makinesi

Bulaşıkları yıkadığımız Altus bulaşık makineleri pek çok farklı kapasite ve modelde işlerimizi tam anlamı ile görmektedir. Ancak bazı durumlarda bulaşık makinelerinde bir takım sorunlarla karşılaşabiliyoruz.

Zaman içerisinde bulaşık makinesinde kireç, yağ gibi cihazın çalışmasını engelleyecek maddeler oluşabiliyor.

Ayrıca bulaşık makinesi duvarlarında oluşabilecek pas rengindeki maddeler cihazınızın performansını düşürür. Bulaşık makinenizin bakımlarını Altus cihazları konusunda uzman Keçiören Altus Servisi ekibimizden alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi

Tıpkı bulaşık makineleri gibi çamaşır makineleri de Altus markası altında farklı model ve kapasitelerde hem ev hem de işyerlerinde kullanılıyor. Çamaşır makinelerinde ise karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi programın takılmasıdır.

Çamaşır makinenizin en önemli parçalarından bir tanesi elektronik karttır. Ancak elektronik kart arızalandığında çamaşır makineniz programı yarıda kesebiliyor.

Çamaşır makinenizdeki problemin tam tespit edilebilmesi için Keçiören Altus Servisi çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilir ve teknisyenlerimizden anında hizmet alabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Çamaşırlar yıkandıktan sonra kullanılan kurutma makinelerinde ise aldığımız arıza kayıtları birbirine benzerdir. Mesela makinenin iyi kurutmaması bunlardan bir tanesidir. Öncelikle makinenizde program çeşidini kontrol etmelisiniz.

Program türü makinenize uygun bir şekilde ayarlanmamış ise sorun yaşayabilirsiniz. Çamaşır tipine göre kurutma işlemi yapmak için kullanım kılavuzundan destek alabilirsiniz.

Kurutma makinenizden iyi bir kurutma performansı alamıyorsanız bunun altında yatan nedenlerden bir diğeri de lif filtrelerinin tıkanması olabilir. Filtreyi yerinden çıkararak ılık su ile yıkayabilirsiniz.

Filtre çekmecesinde bir tıkanıklık var ise bunun da giderilmesi gerekir. Sünger ve filtre bezini de temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Bu ve benzer konularla ilgili her türlü teknik desteği Keçiören Altus Servisi operasyon merkezimizi arayarak talep edebilirsiniz.

Keçiören sakinlerinin herhangi bir şekilde mağdur olmaması adına Altus mark cihazlarında çıkacak sorunları dahilinde gezici servis araçlarımız ile hareket etmekteyiz. Böylelikle hiçbir şekilde zaman kaybı yaşatmamaktayız. İşlemlerimizin hepsi Keçiören Altus Servisi garantisi altındadır. Bir yıl boyunca cihazlarınız servis garantimizde olacaktır. Ayrıca uygun fiyat politikası ile sizleri hiçbir şekilde zor duruma sokmuyoruz. Kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleri sunuyoruz.