Keçiören Arçelik Servisi

23 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Keçiören Arçelik Servisi ekiplerimiz yıllardır olduğu gibi sizlere Keçiören mahalle ve sokaklarında oturduğunuz yere gelerek garantili bakım ve onarım hizmeti sunan donanımlı bir firmadır.

Keçiören Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Keçiören Arçelik Beyaz Eşya Servisi Arçelik markasının cihazlarında yaşayacağınız her türlü sorunda profesyonel destek sağlamaktadır. Alanında her biri uzman olan teknisyenlerimiz yıllardır Arçelik cihazlar konusunda hizmet vermektedir.

Firmamız 25 yıllık bir deneyim ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. İso 9001 belgeli olmakla beraber TSE standartlı hizmet sunmaktayız. Bakım, onarım, temizlik, montaj, yedek parça temini gibi aklınıza gelebilecek tüm aşamalarla ilgilenmekteyiz.

Uzmanlık alanımız Arçelik beyaz eşyaları olduğundan Keçiören bölgesinde bizlerden profesyonel destek alacağınıza emin olabilirsiniz. Keçiören Arçelik Servisi olarak gezici servis araçlarımız ile teknisyenlerimiz bulunduğunuz yere anında gelerek arıza tespiti ve onarımı gerçekleştiriyorlar.

Çamaşır Makinesi

Arçelik markasının banyolarda en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleri konusunda pek çok arıza çeşidi ile karşılaşıyoruz. Bunlardan bir tanesi ise kazanın dönmemesi sorunudur.

Çamaşır makinenizin kazanı dönmüyor ise muhtemelen kazan ve motor arasındaki kayış kopmuş demektir. Ayrıca yine kazan ve motor arasında bir cisim sıkışmış da olabilir. Keçiören Arçelik Servisi teknik birim personelimiz gerekli kontrolleri gerçekleştirecek, şayet gerekiyor ise orijinal yedek parça montajı yaparak sorunu çözecektir.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Çamaşır makinesinde çamaşırları yıkadıktan sonra Arçelik kurutma makinesinde kurutma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ancak bazen kurutma makineleri çalışmayı durdurabilir.

Böyle bir durumda öncelikle cihazınıza elektrik akışının sağlandığına emin olmalısınız. Cihazınızın ön panelindeki ışıklar yanıyor mu, kontrol etmelisiniz.

Şayet elektrik geliyor ama cihaz işleme geçmiyor ise yine panelde anahtar şeklinde bir ikaz lambasının yanıp yanmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer böyle bir ışık yanıyor ise kilit moduna geçmiştir. Menü düğmesine 6 saniye basılı tutarak kilidi açmanız gerekir.

Ancak sorun çözülmez ve cihazınız çalışmaz ise Keçiören Arçelik Servisi operasyon merkezimizden destek isteyebilirsiniz.

Mutfaklarda yemek yapma adına en sık kullandığımız cihazlar fırınlardır. Arçelik markasının birbirinden farklı model ve kapasitede fırınları oldukça kullanışlıdır. Fırınlarda iyi pişirmeme durumu genellikle programla ilgilidir.

Alt ve üst eşit pişirmiyor diyen müşterilerimize fırın ısıtma ayarlarını kullanma kılavuzundan kontrol etmelerini söylüyoruz. Çünkü akıllı otomatik cihazlar belirli programlar dahilinde gerektiği ısıya göre sıcaklık vermektedir. Arçelik fırınınız ile ilgili yaşayacağınız her tür problemde Keçiören Arçelik Servisi ekibimizi arayabilirsiniz.

Arçelik marka tüm beyaz eşyalarınızda bizlerden bakım ve onarım hizmetini garantili bir şekilde alabilirsiniz. Telefonla destek, online destek hizmetlerimizden de yararlanabildiğiniz gibi cihazlarınızı tam donanımlı atölyelerimizde de bakımdan geçirebiliyoruz. Bizlere günün 24 saati Keçiören Arçelik Servisi ek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.