Keçiören Beko Servisi

24 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Keçiören Beko Servisi yılların donanımlı firması olarak siz Keçiören sakinlerine kaliteli ve garantili hizmet sunmaya devam ediyor. Yıllardır Ankara Keçiören bölgesinde Beko beyaz eşyaları konusunda uzman ekipleri ile yardımcı olmaya devam eden firmamız sizlerin taleplerini hızlı bir şekilde karşılıyor.

Üstelik bunu yaparken herhangi bir saat sınırlaması da tanımıyor. Firmamız günün 24 saati Beko marka cihazınızın bakım ve onarım işlemini başarılı bir şekilde yapıyor.

Keçiören Beko Beyaz Eşya Servisi

Keçiören Beko Beyaz Eşya Servisi, Beko konforunu kesintisiz yaşamanıza destek oluyor.

Bulaşık Makinesi

Beko markasının kullanışlı cihazlarından bir tanesi bulaşık makinesidir. Bulaşık makinelerine dair farklı şikâyetler alabiliyoruz. Bulaşık makinesi yıkama esnasında bir takım sesler çıkarabilir.

Genellikle bu durum normaldir. Eğer Beko bulaşık makinenizde bulaşıklarınızın miktarı az ise basınçlı su iç ve duvar kısımlara çarptığından yoğun bir ses duyabilirsiniz.

Ayrıca cihazınızın püskürtme kolları sırayla devreye girdiğinden farklı sesler duymanız mümkündür. Hatta püskürtme kolu bulaşıklara çarpıyor da olabilir.

Bulaşıkları yerleştirirken dikkatli olursanız sorun kalmayacaktır. Yine de Beko marka bulaşık makinenizde yaşayacağınız her tür sorunda Keçiören Beko Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Mutfaklarda yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardan bir tanesi de fırınlardır. Fırınlar ile ilgili bize gelen sorulardan bir tanesi ısıtıcının bulunduğu alanlarda camda lekelerin neden meydana gelmesidir.

Kullandığınız kaplar, yüksek ısı neticesinde aşınmaya uğrayabilir. Ayrıca camda su ve benzeri damlacıkların kurumaması için önlem alınabilir. Temizlik yaparken cam yüzeyini aşındıracak maddelerden uzak durunuz. Beko fırınlarınız için uzman desteğini Keçiören Beko Servisi ekibimiz sağlamaktadır.

Buzdolabı

Buzdolaplarına dair bize gelen telefonlardan bir tanesi Beko marka buzdolabının neden çok sık ya da uzun çalıştığına dairdir. Şayet oda sıcaklığı yüksek ise buzdolabının tamamen soğuması biraz zaman alacaktır.

Ayrıca buzdolabınızın kapısı sık sık açılmış ya da bir süre açık kalmış ise yine cihaz soğuması için belirli bir süreye gereksinim duyar. Bu süre zarfında sesli bir şekilde çalışabilir, bu normaldir. Ancak sıra dışı bir durum gözlemlemiş iseniz Keçiören Beko Servisi teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Çamaşır Makinesi

Çamaşırları yıkadığımız Beko marka çamaşır makinelerinde de bir takım sorunlar çıkabiliyor. Mesela makinenin suyu almasına karşın kazanın dönmeye başlamaması gibi bir durumla karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Çamaşır makinesindeki kazan dönmeme sebebi makinenizin motoru ile alakalı olmaktadır. Kömürlü motorlar kömür bittiği takdirde arızaya geçerler.

Manyetik motorlar ise ilk hareket kondansatörü ya da direk yanma sistemi arızalandığı için dönme sağlamayabilirler. Gerekli kontrollerin sağlanması ve sorunun kaynağının bulunması için gezici servis araçlarımızla bulunduğunuz yere gelen Keçiören Beko Servisi teknisyenlerimiz her türlü kontrolü sağlayacaktır. Beko marka her tür cihazınız için garantili bakım ve onarım işlemi saat fark etmeksizin yapılmaktadır.