Keçiören Grundig Servisi

26 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Keçiören Grundig Servisi sizlere Keçiören ilçesinde rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz, kaliteli ve sonuç odaklı hizmeti ile sizlere gece gündüz demeden yardımcı olacak donanımlı bir firmadır. Birbirinden kaliteli Grundig cihazlar hemen her ev ya da işletmede karşımıza çıkabiliyor.

Yılların köklü markalarından bir tanesi olmakla beraber performansı ile geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. 25 yıllık bir servis olarak ekibimiz ise Keçiören ilçemizde Grundig markasını tercih eden ilçe sakinlerine gerekli her türlü bakım ve onarım hizmetini garantili bir şekilde sunmaktadır.

Bildiğiniz gibi her beyaz eşya marka ve modeli ancak uzmanları dahilinde kontrol edilmeli ve onarımı gerçekleştirilmelidir. Marka ya da modele hâkim olmayan servis ya da kişilerden alacağınız hizmet cihazlarınıza çok daha büyük sorunlar yaratabilir.

Bilinçli müdahale ve kesin sonuç odaklı işlemlerimiz ile siz Grundig kullanıcılarına garantili hizmet sunmaktayız. Keçiören Grundig Servisi olarak ayrıca gerektiği takdirde orijinal Grundig yedek parça temini sağlayarak cihazınızdaki sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Grundig markasının mutfaklarda sık tercih edilen ürünlerinden bir tanesi fırınlardır. Yemek pişirmek için kullandığımız fırınlar farklı model ve kapasitelerde sunulmaktadır. Fırınlar konusunda pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Fırınların en önemli parçalarında aksama çıktığı takdirde cihazınızdan verim almanız da imkânsız hale gelecektir.

Bu tip cihazlarınızın çalışma mekanizmaları mutlaka düzenli bir şekilde kontrolden geçmelidir. Diğer tüm Grundig cihazlarınızda olduğu gibi fırınlarınızda da gerekli bakım ve onarım işlemleri Keçiören Grundig Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Bulaşık makinelerinin rutin sorunlarından bir tanesi iyi yıkamama durumudur. Eğer iyi yıkamama problemi yaşıyor ve deterjan olduğu gibi geri çıkıyor ise deterjan seçiminiz büyük ihtimalle yanlıştır. Bununla beraber alt ve üst pervaneler tıkanmış ise bulaşıklarınız verimli bir şekilde yıkanmayacaktır. Cihazınızın genel temizliği ile beraber pervanelerinin temizliğini de yapmalısınız. Bakım ve temizlik adına Keçiören Grundig Servisi çağrı merkezimizden de yardım alabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde gürültü problemi ile karşılaşabiliyoruz. Cihazınızın tambur yatak rulmanları zaman içerisinde arızalanabilir. Bu da makinenizin çok gürültülü çalışmasına neden olabilir. Ayrıca yıkama motoru rulmanları ya da amortisörler arızalanmaları durumunda yine gürültüye sebep olabilirler. Keçiören Grundig Servisi ekibimiz gerekli bakımları sizin için yapacaktır.

Grundig markasının en sık kullanılan cihazlarından birisi de hem evlerde hem de işletmelerde sık bir şekilde karşılaştığımız televizyonlardır. Televizyon kapandıktan sonra bir daha açılmadı tarzında şikâyetler karşımıza çıkabiliyor. 

Öncelikle elektrik ve sigorta bağlantıları kontrol edilmelidir. Eğer elektrik akışında bir sorun yok ise televizyonunuzun tuner girişinde bir arıza meydana gelmiş olabilir. Keçiören Grundig Servisi teknisyenlerimiz önce gerekli kontrolleri sağlayacak arından arızaya göre doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.