Kızılay Altus Servisi

Kızılay Altus servisikuruluş amacı, kızılay semtinde bulunan müşterilerimizin evlerinde bulunan Altus marka elektronik cihazlarının problemlerini çözmek ve sorunlarını gidermektir.

Bahse konu sorunların giderilmesi için de sürekli olarak kendisini hem teknolojik anlamda hem de personel olarak yenileyen bir anlayışa sahiptir. Ayrıca Kızılay Altus servisi müşterilerimizi kaliteli hizmet sunmak adına gezici servis uygulamamız da mevcuttur. Her türlü sorunu çözmek için 7/24 prensibi ile çalışan servisimize günün her anı ulaşabilirsiniz.

Henüz doğalgaz alımı yapmamış olan müşterilerimiz evlerinde veya işyerlerinde şofben kullanmaktadırlar. Bu cihazlar da su ve elektrikle çalışmasından dolayı bazen canımızı sıkacak arızalar meydana getirmektedirler.

Hem sağlık yönünden hem de tesisatınızın güvenliği açısından sorunlarınızda Kızılay Altus servisi ile irtibata geçmeniz yapılacak doğru bir davranıştır.

Televizyon cihazlarınızda da bazen sorun yaşayabilirsiniz. Bunların başında da görüntünün donması veya yarım görüntü vermesi gelmektedir.

Bu tip sorunlarınızda bünyesinde son teknoloji test cihazları bulunan Kızılay Altus servisi, arızanın yerini nokta atışı yaparak tespit edip anında müdahale edebilecek donanıma ve bilgiye sahiptir.

Beyaz eşya sınıfının önemli cihazlarından olan buzdolaplarınızın arka kısmını yani motor ve ekipmanlarının olduğu kısmını asla duvara sıfır olarak koymayın.

Çünkü bu durumda hava sirkülasyonu olmadığı için motor aşırı ısınacak ve motor arızası ortaya çıkacaktır. Ayrıca bu durum buzdolabınızın kullanım ömrünü de negatif olarak etkileyecektir. 

Altus marka çamaşır makinenizde oluşabilecek sorunlardan en önemlisi de içerisindeki tamburun dönmemesidir. Bu durumda akla ilk gelen ise ya içerisindeki kazanın düştüğü ya da kazan bağlantılarının kırıldığıdır. Bu gibi durumlarda Kızılay Altus servisi ile görüşüp cihazınız için çözüm üretebilirsiniz.

Çamaşır makineleri alırken enerji tasarruflu olanların tercih edilmesi Kızılay Altus servisi olarak tavsiye edilmektedir. Çünkü bu tip cihazlar hem tasarruflu hem de çevre dostudur.

Kızılay Altus servisi hizmetlerindeki yüksek kaliteyi yapmış olduğu tüm işlemlerde ortaya koymuştur. Kızılay semtindeki müşterilerimizin servisimize duyduğu güven son derece önemlidir. Kızılay Altus servisi tüketici dostu olması yaptığı işlerdeki başarıları ve tecrübeleri ile ispatlanmıştır.

Gerek yedek parçalarda kullandığı orijinal ürünler gerekse de yapmış olduğu işçiliklerde müşterilerine 1 yıl gibi bir süre garanti sunan Kızılay Altus servisitamamladığı işlerin sonunda cihazınızı ilk günkü gibi sağlam ve kullanılabilir haline kavuşturmaktadır.

Kızılay Altus servisi olarak tüm çalışmalarımıza tam donanımlı araçlarımız ile intikal etmekteyiz. Araçlarımız adeta atölye gibi döşenmiş olup, hemen hemen tüm işlerimizi vakit kaybetmeden bu sayede hızlı bir şekilde neticelendirmekteyiz.

Kızılay Altus servisi yaptıkları ve sonuçlandırdıkları işler itibari ile tüm kızılay halkından ve müşterilerinden her daim takdir toplamıştır. Her türlü elektronik cihazlarınızın bakım, onarım, tamir ve kurulum işlemleri için teknik servisimiz ile irtibata geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir