Kızılay Arçelik Servisi

Başkent Ankara ilinde ikamet eden siz değerli Kızılay halkının Arçelik markalı Kombi, klima, tv, şofben ve beyaz eşya ürünleriniz ile ilgili tüm montaj, bakım ve onarım hizmetlerini son derece profesyonel ve uzman ekibi, orijinal ve garantili yedek parçalar ile gerçekleştiren Kızılay Arçelik Servisi, sizlere bir telefon mesafesinde…

Arçelik markalı tüm ürünlerinizde en ufak bir sorun yaşamanız halinde, konu ile ilgili detaylı bilgilendirme almak için Kızılay Arçelik Servisi bilgi hattını arayabilirsiniz. Servis çağırmanızı gerektirmeyecek küçük çaptaki problemleriniz için, Kızılay Arçelik Servisi online servis hizmeti ile yanınızdadır.

Arçalik çamaşır makinesi sıcak yıkama yapamıyorsa, cihazın ısıtıcıları ile ilgili sorun vardır. Cihazınızı fişe taktığınızda sigortalar atıyorsa, kısa devre gerçekleşiyordur. Tüm bu şikayetlerinizde Kızılay Arçelik Servisi hizmetinizdedir.

Arçelik çamaşır makinesi kullandığınız bölgede düşük voltaj söz konusuysa, mutlaka regülatör kullanılması ve topraklama hattının bulunması gereklidir. Cihazınız ile ilgili tüm elektrik sistemi için Kızılay Arçelik Servisi olarak teknik destek vermeye hazırız.

Kızılay Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize taşınmanız esnasında Arçelik çamaşır makinenize emniyet çubuklarının takılması gerekliliğini ve bu sayede cihazınızın kazanının korumaya alınacağını hatırlatmak isteriz.

Kızılay Arçelik Servisi olarak Arçelik bulaşık ve çamaşır makinelerinizi gece geç saatlerde çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz. Gece geç saatte ucuz tarifeli elektrik kullanmış ve bu sayede ev ekonominize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Arçelik bulaşık makinesi kullanımınızda bulaşık sepetlerinin paslanması halinde kesinlikle kullanılmaması ve en kısa sürede değiştirilmesi gerekir. Sağlığınıza zarar vermemek adına hemen Kızılay Arçelik Servisi ile irtibata geçin, orijinal ve garantili yedek parça ile sorunu ortadan kaldıralım.

Kızılay Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize Arçelik çamaşır makinesi kullanırken her zaman kısa program tercih etmenizi, kapasiteden fazla çamaşır yüklemesi yapmamanız gerektiğini, kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanmanızı hatırlatmak isteriz.

Kızılay Arçelik Servisi olarak Arçelik çamaşır ve bulaşık makinesi satın alırken A++ makineleri tercih etmenizin elektrik tüketiminizi ciddi anlamda azaltacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Ayrıca tasarruf için çamaşır makinenizi tam dolu şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kızılay Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize  Arçelik çamaşır ve bulaşık makinesi cihazlarının onarımı yapıldıktan sonra 1 yıl içinde bozulması halinde ücretsiz değişim sağlanacağını, işçilik ücreti bile talep edilmeyeceğini bilmenizi isteriz.

Kızılay Arçelik Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Arçelik klima cihazınızın ecomodunun enerji tasarrufu sağlayacağını, bunun yanı sıra düşük enerji tüketimi yapmanıza neden olacağını hatırlatmak isteriz.

Kızılay Arçelik servisi olarak, klima cihazlarınızı kullanırken ideal oda sıcaklığının 22 derece olması gerektiğini, aksi takdirde hasta olacağınızı ve direk soğuk havanın karşısına oturmanızın yüz fecine neden olabileceğini siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir