Mamak Altus Servisi

26 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Mamak Altus Servisi ekiplerimiz Mamak sakinlerine günün 24 saati bakım ve onarım hizmetini garantili olarak vermektedir.

Bu anlamda yıllardır müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız gece gündüz demeden sonuç odaklı işlem yapmaktadır.

Altus marka beyaz eşya, şofben, klima ya da televizyonunuz her ne kadar kullanışlı ve kaliteli olsa da hiç beklenmeyen anlarda bir takım sorunlar meydana getirebilirler. Böyle durumlarda profesyonel bir şekilde yaklaşmak önemlidir.

Ankara ilimizin en köklü servislerinden biri olarak bilinçli müdahale ile kesin sonuç yöntemi ile hareket etmekteyiz. Bünyemizdeki personelimizin tamamı Altus cihazlar konusunda deneyimli ve sertifikalıdır. Bu anlamda sizlere sunduğumuz hizmet profesyonel olmaktadır.

Iso 9001 belgemiz olup TSE standartlarında hizmet sunmaktayız. Gezici servis araçlarımız ile Mamak bölgesinde her alana yetişmekteyiz. Mamak Altus Servisi çağrı merkezimiz ise 24 saat boyunca ulaşılabilir durumdadır.

Mamak Altus Televizyon Servisi

Altus markasının televizyonları LCD, LED ve plazma olarak hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde tercih ediliyor ve kullanılıyor. Ancak televizyonlarda bazen beklenmeyen sorunlar ortaya çıkabiliyor. Mesela bunlardan bir tanesi yayın alamamaktır.

Eğer televizyonunuza yayın gelmiyor ise kablolu ayarlarınızda bir problem olabilir. Televizyon ve anten girişlerinde bir temassızlık söz konusu olabilir, kablolar kontrol edilmelidir. Kanal taraması yaptığınızda sonuç alamıyor iseniz Mamak Altus Servisi ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Mamak Altus Beyaz Eşya Servisi

Mamak Altus Beyaz Eşya Servisi, kalitesi ve şıklığıyla göz dolduran Arçelik beyaz eşyalarınızın her türlü ihtiyacına cevap vermektedir.

Buzdolabı

Altus marka buzdolapları gıdaları saklamak adına kullandığımız oldukça kaliteli cihazlardır. Ancak bazen buzdolapları yeterli soğutma işlemini yapamayabilir. Özellikle gaz kaçağı var ise bu durumla çok karşılaşıyoruz. Normalde buzdolabınızın gazı senelerce sizleri idare edebilmektedir.

Ancak cihazın taşınırken bir yere çarpması sonucunda gaz kaçağı meydana gelebiliyor. Mamak Altus Servisi ekiplerimiz Altus marka buzdolabınızın gaz kaçağını anında tespit ederek sorunu çözmektedir.

Altus fırın, çamaşır, bulaşık ve kurutma makinelerinde de pek çok farklı arıza ile karşılaşabiliyoruz. İyi yıkamama, sıkmama, kurutmama, su sızdırma, gürültülü çalışma başlıca aldığımız şikâyetlerdir. Cihazlarınızda karşılaştığınız sorunlarda vakit kaybetmeden Mamak Altus Servisi operasyon merkezimizi arayarak destek talep edebilirsiniz.

Mamak Altus Klima Servisi

Yaz aylarının hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan cihazı klimalar yıllık bakımlar dahilinde düzenli bir şekilde işlevselliğini sürdürmektedir. Kapasitesine göre farklılık gösteren klimalarda ses sorunu ile sık bir şekilde karşılaşıyoruz. Klimada ses sorunu hem normal şekilde hem de parça arızası şeklinde kendisini gösterebiliyor.

Klimanızı kapattıktan sonra hışırdama sesi geliyor ise cihazınızdaki akışkan gaz ile alakalıdır ve bu bir arıza değildir. Ancak kompresör ve ünite arızalarına bağlı olarak gelişen sesler kontrol altına alınmalıdır. Mamak Altus Servisi teknisyenimiz hem kompresör hem de ünite bakımlarını yaparak ses kaynağını bulmakta ve gerekli dokunuşları sizin için yapmaktadır.