Mamak Arçelik Servisi

Mamak Arçelik Servisi ismi ile görev yapan firmamız Arçelik markalı ürünlerinizin orjinalliğini bozmadan tmirat ve onarımını yapmak için her türlü müdahalesinde kesinlikle orjinal parça kullanmaktadır.

Başta beyaz eşya, televizyon, şofben, kombi ve klima ürünleri olmak üzere her türlü cihazınız uzman ellerde hayat bulmaktadır. Tamir işlemlerinin yanı sıra bakım ve temizlik işlemleriniz de başarı ile uygulanmaktadır.

Arçelik markası ne denli büyük olduğunu kurmuş olduğu yaygın ve güçlü servis organizasyonu ile de kanıtlamıştır.

Ne kadar sağlam ve kaliteli üretilmiş olursa olsun her türlü ürünün belirli kullanım zamanları ve ömrü vardır. Bu sürenin kısa veya uzun olması kesinlikle sizlere bağlıdır.

Gerekli zamanlarda elden geçirtmek, bakımlarını yaptırtmak ve temizlik işlemi gibi uygulamalar yapmak bu sürece olumlu katkı sağlamaktadır. Mamak Arçelik servisi bakım işlemleriniz için de sizlerin yanındadır.

Şunu da parantez içinde belirtmek isteriz ki periyodik bakımlar enerji sarfiyatınızı da kesinlikle minimuma indirmektedir. Bu da direk olarak faturalarınızın düşmesi demektir.

Arçelik servisleri dinamik yapısı, müşteri odaklı çalışmaları ve her anlamda müşteri menuniyetini ön planda tutan çalışmaları ile her zaman takdir almıştır.Son dönemlerde arçelik ürün yelpazesine katılan doğalgaz ile çalışan kombi ürünleri tüketicilerin yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır.

Bunun nedeni de yarım yüzyıldan fazla süredir müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ürünler ve müşterilerinin markaya olan güvenidir. Aynı şekilde hermatik şofben cihazları da Arçelik çatısı altında üretilen başarılı cihazlardır.

Mamak Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Mamak Arçelik Beyaz Eşya Servisi beyaz eşya tamiratlarınız için 200 metrekarelik atölyesi ile Mamak halkına ayrıcalıklı hizmet sağlamaktadır. Atölye personellerimiz kendilerine ulaştırılan tüm cihazları anında onararak teslimata hazır hale getirmektedir.

Çamaşır Makinesi

Arçelik çamaşır makinesi ürünleri zaman zaman hayatımızı aksatan birtakım olaylar yaşatabilmektedir. Bu olaylardan bazıları şunlardır; Örneğin cihazınız yeteri kadar sıkma yapmıyorsa veya çamaşırlarınızı düzgün bir şekilde yıkamıyorsa bu durumda eksik bir performans gögösteriyordur.

Cihazınızı eski performansına kavuşturmak için Mamak Arçelik servisi ile iletişime geçiniz. Cihazınız yeteri kadar sıkma yapmıyorsa tamburunda problem olabilir. Parça değişimi gerekebilir.

Bunun için parça değişimini orijinali ile sağlamak amacıyla Mamak Arçelik Servisi yetkilileri ile haberleşin.

Özellikle parça değişimi konusunda kesinlikle korsan servislere güvenmeyin. Korsan servislerin yaptığı her işlemde cihazınız garanti kapsamı dışına çıkacaktır.

Mamak Arçelik servisi size her türlü servis kolaylığını sağlamaktadır ve cihazınızın tüm sorunlarını 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmak tadır.

Buzdolabı

Mamak Arçelik Servisi Arçelik marka buzdolabı cihazlarınızda yeteri kadar soğutmama yiyecekleri çabuk bozma veya cihazdan kötü kokular gelme gibi problemlerinizde her türlü yanınızda olmaya devam etmektedir.

7/24 çalışan servis arkadaşlarımız cihazınızda yiyeceklerin çabuk bozulma durumu hakkında sizlere birtakım tavsiyelerde bulunurlar. Bu tavsiyelerden bazıları şunlardır; öncelikli olarak buzdolabınızı kullanırken kullanma kılavuzuna bir göz atmanız gerekir.

Dolap kapağını sık sık aç kapa şeklinde kullanıyorsanız bu davranıştan uzaklaşmanız gerekiyor. Çünkü cihazın motorunu bozar ve yiyeceklerinizin çabuk bozulmasına neden olur. Bu da buzdolabından kötü kokular yayılmasına ve sizlerin hayat standardının düşmesine sebep olur.

Bulaşık Makinesi

Arçelik bulaşık makinesi ürünlerinden yeteri kadar performans sağlayamıyor olabilirsiniz. Cihazınızı eski performansına kavuşturmak için Mamak Arçelik servisi ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Böylelikle ürününüzün kullanımına kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanmaktadır. Mamak Arçelik klima servisi olarak da Mamak bölgesinde profesyonel ekiplerimizle sizlere seçkin ve ekonomik hizmetler sunmaktayız.

Arçelik televizyon servisi olarak da hizmet verdiğimizi, görüntü kaybı olan, sesi gelmeyen, açılmayan, renk kaybı olan cihazlarınız firmamızda garantili olarak onarılmaktadır.

Mamak Arçelik Servisi olarak müşteri destek ve tamir birimimiz 24 saat görev başındadır. Dilediğiniz an randevu almak veya aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için arayabilirsiniz.

Mamak Arçelik servisi olarak Mamak ilçesinde yaklaşık 25 senedir faaliyet gösteren firmamız Arçelik markasının bir numaralı servisi olma yolunda ilerlemektedir.

Her geçen gün kendini yenileyen servis çalışanlarımız Arçelik servisi olarak siz değerli Mamak sakinlerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktan büyük keyif duymaktadır.

Yaptığımız hizmetlerle kalitemizi ortaya koyuyoruz ve profesyonel çalışanlarımızla her zaman öncü bir kuruluş olduğumuzu ispat ediyoruz.

Mamak Arçelik Klima Servisi

Mamak Arçelik Klima Servisi olarak Arçelik klima ürünlerinize senede en az 2 defa bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Bakım yaptırırken kesinlikle korsan servis tercih etmeyin.

Klima bakımı, montajı, iç veya dış ünite yer değişimi, nakil işlemleri, gaz dolumu gibi ustalık ve beceri isteyen işlemleriniz için de servis merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik marka klimalarda iç üniteden su gelme problemi yaşıyorsanız bunun ilk sebebi cihazın tahliye borusunun tıkanık olduğudur. Tahliye borusu neden tıkanık olur ?

Çünkü Arçelik klima cihazlarınızda yeteri kadar bakım yapmamışsınızdır.

Klimanız yeterince soğutmuyor veya yeterince ısıtmıyorsa cihazı yanlış modda kullanıyor olabilirsiniz.

Eğer doğru modda kullandığınızı düşünüyorsanız bu durumdacihazın ana kartında bir problem olabilir şüphesiyle Mamak Arçelik servisi ekip arkadaşlarımız ile en kısa sürede iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Arçelik klima tercih ederken R 22 gazlar ozon tabakasına zarar verir. Bunun için 410 gaz kullanan Arçelik klima ürünlerini tercih etmeniz doğaya katkıda bulunmanıza büyük yardım edecektir.

Ekip arkadaşlarımız sizlerin yaşayabileceği her türlü arıza hakkında üst düzey tecrübeye sahiptir. Ekip arkadaşlarımızın tecrübelerinden yararlanmak sizin faydanıza olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir