Mamak Beko Servisi

25 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Mamak Beko Servisi ile Beko marka beyaz eşyalarınızda ortaya çıkabilecek her sorunda yanınızda profesyonel teknisyenler bulabilirsiniz.

Mamak Beko Beyaz Eşya Servisi

Mamak Beko Beyaz Eşya Servisi yıllardır Beko marka beyaz eşyalar üzerinde çalışmaktadır. Ve bu anlamda kapsamlı bakım-onarım için 24 saat boyunca ulaşılabilir durumdadır. Beyaz eşyalar hem evlerde hem de işletmelerde, günlük ihtiyaçları en etkili şekilde giderilmesi için kullanılan cihazlar olduğundan herhangi bir aksama da gündelik işlerinizden geri kalmanız mümkündür.

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri Beko kalitesi ile banyolarda en sık kullanılan cihazlardandır. Hiç beklenmeyen anlarda çamaşır makinelerinde bazen arızlara ortaya çıkarabilir.

Çamaşır makinesi gösterge lambalarının yanmaması aldığımız arıza kayıtlarından birisidir.Şayet gösterge lambaları yanmıyor ise devre kesici devreye girmiş olabileceği gibi arızalanmış da olabilir.

Devre kesiciyi yeniden açmalısınız. Ancak bir arıza var ise devre kesici değiştirme işlemi Mamak Beko Servisi ekibimiz tarafından yapılacaktır. Prize güç beslemesi olmaması gösterge lambalarının yanmamasının bir diğer nedenidir. Prizin çalışıp çalışmadığını da kontrol ettikten sonra ekibimizden anında yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Beko marka çamaşır makinesinin gürültülü ya da sarsıntılı çalışması sorunu da bizlere iletilmektedir. Cihazınızın gürültülü çalışmasının altında pek çok neden olabilir. Çamaşır makinenizin amortisörleri arızalanmış ise cihazınız sarsıntılı ve dolayısıyla gürültülü çalışacaktır.

Makinenizin askı yayları yerinden çıkmış olabilir. Makinenizin ayakları sağlam değilse zemin yüzünden de sarsıntılı çalışabilir. Mamak Beko Servisi teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağlayarak cihazınızdaki bu sorunu çözecektir.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız performansı ile göz dolduran Beko marka kurutma makinelerinde de sizin dışınızda gelişen bir takım arızalar söz konusu olabilir. Mesela bunlardan bir tanesi çamaşırların nemli çıkmasıdır. Kurutma makinesindeki program mutlaka çamaşırın türüne göre yapılmalıdır. Bu konuda Mamak Beko Servisi ekibimiz sizlere bilgi verecektir.

Ayrıca lif filtrelerinin gözenekleri tıkanmış ise temizlenmelidir. Filtre çekmecesini de düzenli aralıklarla temizlemeniz gerekir. Beko marka her tür beyaz eşyanızda Mamak Beko Servisi operasyon merkezimizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Mamak Beko Klima Servisi

Mamak Beko Klima Servisi tarafından klimalarınızın bakımları yapıkmadı ise arızalanabilirler. Klimanızda bir ses problemi var ise montaj konsollarındaki sabitleme vidalarından kaynaklı olabilir.

Bu vidalar gevşemiş ise sesli çalışma ortaya çıkabilir. Bu sebeple sıkılmalıdır. Ancak ses sorunu kompresör ya da fanlarla da alakalı olabilmektedir.  Fan balans ayarının kontrolü için Mamak Beko Servisi ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

Ev ve işyerlerinde 24 saat kesintisiz sıcak su almak için kullanılan şofbenlerde de pek çok arıza ortaya çıkabilir.

Örneğin pilot alev alıyor ancak alev harlamıyor ise böyle bir durumda diyafram contası kontrol edilmelidir. Şayet cihazınızın contası deforme olmuş ise orijinal yedek parçası ile Mamak Beko Servisi uzman ekiplerimiz tarafından değiştirilecektir.