Mamak Grundig Servisi

Mamak Grundig Servisi kalitesi ve güvencesi ile 25 yılı aşkın süredir olduğu gibi sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Grundig markası günümüzün en çok kullanılan beyaz eşya markalarından bir tanesidir. Grundig beyaz eşya kullanan Mamak sakinleri ise gerekli tüm teknik desteği her zaman olduğu gibi ekibimizden alıyor.

Beyaz eşyalar hem mutfak hem de banyolarda en sık kullanılan cihazlardır. Herhangi bir tekleme ya da bozulma durumunda gündelik işleri aksatacağından herhangi bir sorunda hızlı davranmak gerekir. Bizlere bu anlamda günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Grundig markasının en sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi fırınlardır. Fırınları konusunda en çok ocakla ilgili arıza kaydı almaktayız. Ocak çalışmıyor ise öncelikle kaynakta bir sorun olmadığı anlaşılmalıdır. Fişin takılı olduğundan ve sigortanın herhangi bir şekilde arızalı olmadığından emin olunmalıdır. Eğer ateşleme esnasında kıvılcım çıkmıyor ise akım yok demektir. Akımın neden olmadığına dair ise gerekli kontrolleri Mamak Grundig Servisi ekiplerimiz yapacaktır.

Grundig markasının bahar ve yaz aylarında en yoğun kullanılan cihazlarından birisi de klimalardır.  Klimalarda da pek çok arıza görebiliyoruz. Mesela klimaya elektrik gitmiyor ise elektrik kablosu, elektrik akımı ya da sigorta kontrol edilmelidir.  Fazla elektrik yüklemesi ile sigorta atma durumlarına karşı da tedbirli olmak gerekiyor. İç ünite zamanlayıcı veya çalışma göstergesi çalışmıyorsa Mamak Grundig Servisi ekibimiz gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Çamaşır makinelerinde ise pek çok farklı arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela çamaşır makinesi su dolar dolmaz boşaltım yapıyor şikâyeti gelebiliyor. Su hortumunun kontrolleri yapılmalıdır. Su hortumunun ucunun çok aşağıda olması durumunda su dolduğu gibi geri boşalabilir. Su tahliye hortumunu uygun yüksekliğe çıkarmalısınız. Ancak aklınıza takılan bir soru olduğunda ya da farklı bir nedenden dolayı olduğunu düşünüyor iseniz Mamak Grundig Servisi teknik birimlerimizden yardım alabilirsiniz.

Çamaşırları yıkadıktan sonra kurutmak için kullandığımız kurutma makineleri de hiç beklenmeyen anlarda arıza çıkarabilirler. Kurutma makinesinde karşımıza çıkan bir durum yükleme kapağından su sızma durumudur.

Yükleme kapağının iç yüzeylerini iyi bir şekilde temizlemeyi ihmal etmemelisiniz.  Kapak contası yüzeylerini de dikkatli bir şekilde temizlenmelidir. Genellikle su sızdırma özensiz bakımlar neticesinde karşımıza çıkan durumlardır. Grundig kurutma makinelerinize dair yaşadığınız bu ve benzeri her türlü sorunda Mamak Grundig Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Ankara Mamak sakinlerinin günün 24 saat rahatlıkla ulaşabileceği Mamak Grundig Servisi donanımlı bir atölyeye sahiptir. Ayrıca yerinde bakım, onarım ve yedek parça montajı gibi işlemleri de başarılı bir şekilde yapmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimize A’dan Z’ye kapsamlı bir hizmet sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir