Ostim Altus Servisi

9 Ağustos 2019 0 Yazar: ankara

Yılların getirdiği tecrübe ve alanda aktif olarak yürütülen çalışmalar sayesinde kazanılan deneyim sayesinde Ostim Altus Servisi siz değerli Ostim halkının Ariston marka klima, beyaz eşya, kombi ve şofbenlerinin bakım ve tamirlerinde yanınızdadır. Aktif olarak hizmetin yanında online olarak tarafımızdan bu cihazlara dair bilgi alabilirsiniz.

Ostim Altus Servisi olarak, klimanızın iç ünitesinden su geldiği durumlarda durumu ciddiye almanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Böyle bir durum, klimanın tahliyesinin tıkanık olduğunun göstergesidir.

Bunun başlıca sebebi klimanızın gerekli bakımlarının yapılmadığıdır. Bu durumun üstesinden klimanızı Ostim Altus Servisi ekibimize bakımı yapılmak üzere teslim ederek gelebilirsiniz.

Teknolojinin bizlere sunduğu ve hayatımızı kolaylaştıran cihazlar devamlı olarak bakım ve titizlik ile kullanıma ihtiyaç duymaktadır. Aksi takdirde ortaya çıkan donanımsal veya yazılımsal arızaların çözümü için Ostim Altus Servisi ekibi yanınızdadır. Tarafımız ile iletişime geçerek bu arızaların giderilmesi konusunda yardım isteyebilirsiniz.

Ariston marka klimanızın, tamamen fonksiyonel bir şekilde uzun vadeli olarak kullanılabilmesi için iç ve dış ünitesinin yılda en az 1 kez temizlenmesi ve bunun yanında kimyasal bakıma sokulması gerektiğini siz değerli Ostim halkına Ostim Altus Servisi olarak hatırlatmak isteriz. Aksi takdirde oluşabilecek her türlü arızanın yine Ostim Altus Servisi elemanları olarak kolay bir şekilde giderilmesi mümkündür.

Günümüzde beyaz eşya cihazlarının çeşitlenmesi ve daha teknolojik hale gelmesi insanlar için hem avantaj hem de dezavantajların ortaya çıkmasına sebep olmuştur.

Cihazların daha kompleks hale getirilmesi kullanıcıların bu duruma uyum sağlayamamalarına ve sonucunda da kullanıma bağlı ortaya çıkan arızalara sebep olmaktadır. Ostim Altus Servisi personelleri bu arızaların korkulu rüyanız olmaması için titizlik ile tarafınıza hizmet vermektedir.

Ostim Altus Servisi olarak siz değerli müşterilerimize buzdolabınızı kesinlikle güneş gören bölgelere koymamanızı tavsiye etmekteyiz. Aksi takdirde oluşabilecek problemler karşısında Ostim Altus Servisi elemanları olarak tarafınıza yardımcı olabileceğimizi de hatırlatmak isteriz. Aynı şekilde bir başka öneri olarak, Ostim Altus Servisi olarak buzdolabınızın uzun vadeli ve fonksiyonel olarak kullanılabilmesi için, sıcak yemeklerin dolaba konulmaması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Altus marka beyaz eşyalar yıllardır müşterilerin memnuniyeti adına geliştirilmekte ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ostim Altus Servisi bu memnuniyeti üst seviyelerde tutmayı hedefleyerek, arızalar durumlarında siz değerli halkımızın yanında olduğunu hatırlatmak ve bu arızaların ortaya çıkmaması adına bazı öneriler vermek istemektedir.

Örneğin, beyaz eşyalarınızı öncelikle kaliteli marka alt ürünler kullanarak kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Çamaşır makineniz için kaliteli çamaşır deterjanları, bulaşık makineniz için kaliteli bulaşık detarjanları tercih etmeniz cihazların sağlığı açısından büyük önem arz etmektedir.

Ostim Altus Servisi, aksi durumlarda ortaya çıkan arızaların giderilmesi esnasında orijinal olmayan parçalar bazı korsan servislerin aksine asla kullanmamakta ve bu sayede cihazların uzun vadeli ömürlerinin kısalmasına sebep olmamaktadır.