Ostim Arçelik Servisi

Ostim Arçelik Servisi olarak Yenimahalle Ostim sakinlerine Arçelik marka beyaz eşya, kombi, klima şofben ve televizyonlarda yaşanacak herhangi bir problemlerinde hızlı, garantili ve ekonomik çözümler sunan bir firmayız. Arçelik markası yıllardır ürettiği kaliteli ürünleri ile adından söz ettiren profesyonel bir firmadır.

Ankara gibi büyük bir şehirde Arçelik kullanıcılarının ne denli fazla olduğu tahmin edilebilir. Firma olarak 25 yıldır Ankara Ostim Mahallesi sakinlerine Arçelik cihazlar konusunda garantili hizmet vermekteyiz. Kurumsal hizmet anlayışı ile doğru zaman, doğru yöntem, hesaplı uygulama prensipleri ile gerekli tüm müdahaleleri yapmaktayız.

Ankara Ostim Mahallesi sakinleri için gezici servis araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Bu anlamda müşterilerimiz bizi aradıkları anda hiçbir şekilde zaman kaybetmende yanlarında oluyoruz.

İso 9001 belgeli firmamız teknisyenleri Arçelik marka cihazlarda uzmanlaşmış, sertifikalı ve deneyimli kişilerdir. Bu anlamda doğru yöntemle sonuç odaklı hizmetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Ostim Arçelik Servisi operasyon merkezimize günün 24 saati tek bir telefonla ulaşabilmektesiniz.

Arçelik markasının sıcak su alma, ısınma ihtiyaçlarının karşılanmasına yarayan birbirinden farklı modelde kombi çeşitleri bulunmaktadır. Ancak kombiler bazı durumlarda bir takım arızalar meydana getirebilirler. Kombilerde karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi aşırı ısınmadır.

İlk olarak kombi panelinden kalorifer sıcaklık derecesini kontrol etmelisiniz. Eğer yüksek ise tuşuna basarak düşürebilirsiniz. Ancak düşük derecede olmasına karşın hala yüksek bir ısı alıyorsanız kalorifer hattının kontrolü ve parça bakımı gerekeceğinden Ostim Arçelik Servisi ekiplerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Gıdalarımızı sakladığımız buzdolaplarımız Arçelik markası altında oldukça kaliteli bir şekilde evlerde ve işyerlerinde yerini alıyor. Ancak buzdolaplarında da pek çok farklı arıza ile karşılaşabiliyoruz. Buzdolabı kompresör arızaları sık karşılaştığımız durumlardan bir tanesidir. Kompresör dediğimiz parça buzdolabınızın motorudur.

Motor çalışmadığı takdirde cihaz soğutma yapamaz. Kompresörün arızalanması pek çok nedene bağlı olabilir. Elektrik devrelerinden meydana gelebilecek bir hasar kompresörde durmaya neden olabilir.

Arçelik buzdolabınızın kompresörü devreye girmiyor ise gerekli bakımları yapması adına Ostim Arçelik Servisi teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz.

Arçelik markasının kaliteli cihazlarından bir tanesi de çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde rutin pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz.

Rezistans kireçlenmesi, su kaçırma, verimli yıkamama, tahliye borusu delinmesi ya da kopması, deterjan çekmecesinin deterjan almaması ve benzeri pek çok sorun karşımıza çıkabiliyor. Ostim Arçelik Servisi uzman kadromuz sizler için çamaşır makinenizdeki sorunu hızlı bir şekilde tespit edip onarımını gerçekleştiriyor.

Çamaşır makinesinde olduğu gibi Arçelik kurutma ve bulaşık makinelerinde de pek çok arıza ile karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Böyle durumlarda vakit kaybetmeden Ostim Arçelik Servisi çağrı merkezimizi arayabilir ve alanında uzman teknisyenlerimizin sağlayacağı hem garantili hem de ekonomik teknik destekten yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir