Ostim Beko Servisi

26 Temmuz 2019 0 Yazar: ankara

Ostim Beko servisi içinde çalışan personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile uzun yıllar istikrarını koruyan bir kurumdur. Ankara Ostim ilçesinde faaliyet gösteren Beko servisi, siz değerli müşterilerimizin her türlü arızalarını kısa sürede gideriyor ve Beko ürünlerinde yaşadığınız her türlü sıkıntıya çeşitli çareler üretiyoruz.

Beko gibi üstün teknolojilerin kullanıldığı cihazlarda, belirli bakımlar yapıldığında uzun süre kullanabilme kapasitesine sahiplerdir. Biz Ostim Beko servisi olarak cihazın normal kullanım süresini uzatmaya yardımcı oluyoruz.

Beko klima ürünleri, ortalama 25 yıl yaşam süresine sahiptir ve bu yaşam süresini uzatmak sizin kullanım durumunuza bağlıdır. Yani klima ürünlerinin yeterli bakımını yaptırmak ve cihazı sadece ilgili servis personeli ile buluşturmak tamamen kullanıcıların sorumluluğu altındadır.

Durum böyle olunca Bekoklima ürünlerinin her türlü sıkıntısında,Ostim Beko servisi olarak bizlere başvurmanızı tavsiye ederiz. Müşterilerimiz, zaman zaman klimalarında kışın sıcak modda çalıştırıldığında dış üniteden su damladığını söylemektedir. Kışın sıcak modda çalışan klimalardan su damlaması normaldir.

Bu özellik klimaların genel çalışma prensibidir ve herhangi bir endişe etmenize gerek yoktur. Bir diğer şikayet konusu ise, yeterince ısıtmama veya yeterince soğutmama problemidir. Bu problemin en çok nedeni ise, kullanıcıların klimalarını yanlış modda çalıştırmalarıdır. Ostim Beko servisi olarak cihazla ilgili her türlü bilgiyi, biz Beko müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Beko buzdolabı ürünleri diğer marka buzdolaplarına göre daha kaliteli ve daha kullanışlı cihazlardır. Yiyeceklerimizi soğutma amaçlı kullandığımız buzdolapları, zaman zamanistemediğimiz sonuçlarla bizi karşı karşıya bırakabilir. Yani Beko buzdolabı cihazları zaman zaman arıza verebilir. Bu gibi durumlara yaşadığınız da vakit kaybetmeden Ostim Beko servisi yetkililerinden yardım almanız yararınıza olacaktır.

Örneğin,buzdolabı kapağını açtığınızda ses duruyor,fakat kapandığında buzdolabından anormal sesler geliyorsa büyük ihtimalle cihazınızın iç fanlarında arıza vardır. Duruma müdahale etmek için Ostim Beko servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım talep edebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız arızanızı tamir edecek, gerektiğinde Beko buzdolabı cihazınızda bozulan parçaları orjinali ile değiştirecektir.

Beko çamaşır makinesi ürünlerinde çalışma esnasında olduğundan daha fazla titreşim sesi duyuyor iseniz, büyük ihtimalle cihazın amortisörleri bozuktur veya cihaz düz bir zeminde çalıştırılmıyordur. Bu durumu önlemek için öncelikle cihazı düz bir zeminde çalıştırmayı deneyiniz.

Eğer probleminiz hala devam ediyorsa, amortisörlerde bir sıkıntı olacağı düşüncesiyle Ostim Beko servisi yetkililerine arıza hakkında bilgi veriniz. Ekip arkadaşlarımız evinize kadar gelecek ve sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Beko televizyon ürünlerinde zamanla çalışmama veya eski performansını göstermeme gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Televizyonlarda çalışmama problemi ile karşılaşıldığında genellikle motorlarında bir arıza gözlenmektedir.

Arıza veren parça televizyonun; led, lcd veya plazma olma durumuna göre değişmektedir. Televizyonun modeline göreçok çeşitli olabilecek arızalar Ostim Beko servisi yetkilileri tarafından kısa bir sürede çözüme kavuşturulmaktadır.