Pursaklar Altus Servisi

Pursaklar Altus Servisi, başkent Ankara’nın Pursaklar semti sakinlerinin Altus marka ürünlerinin tamir onarımını gerçekleştirmektedir.

Altus elektronik cihazları çok tercih edilen cihazlar olmakla ve Pursaklar Altus Servisi desteği ile de uzun yıllar boyunca sorun oluşturmadan kullanılabilmektedir.

Beyaz eşya cihazları günlük hayatımızın her anında kullandığımız ürünlerdir. Gerek fırın olsun, gerekse de buzdolabı olsun pek çok ürün yaşantımızı kolaylaştırmaktadır. Hayatımızda etkin olarak kullanılan bu cihazlar bazen sorun çıkarmakta bazen de düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Düzenli olarak senede birkaç defa yapılacak periyodik kontrol ve bakımlar ileride oluşacak arızaların da erkenden önüne geçmiş olur. Pursaklar Altus Servisi olarak bulunduğumuz semtte cihazlarınızın her türlü bakım onarım ve periyodik muayenelerini gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Yıllık olarak düzenli bir şekilde yaptıracağınız bakımlar ile cihazlarınız daha verimli ve sorunsuz çalışacaktır.

Beyaz eşya cihazlarından olan çamaşır makineleri bazen gürültülü olarak çalışabilmektedir. Eğer makineniz gürültülü çalışıyor ise muhtemelen tambur yatak rulmanlarında bir sorun oluşmuş demektir.

Tambur yatak gövdesi gevşemiş de olabilir. Tambur yatak gövdesi kontrol edilmeli ve cıvataları gevşemiş ise iyice sıkılmalıdır.

Halen sorun çözülmedi ise bir diğer sebep olarak kazan ile tambur arasına bir cisim girmiş olabilir. Makine incelenerek cismin bulunması ve çıkartılması durumunda sorun çözülecektir.

Pursaklar Altus Servisi olarak yıkama motoru rulmanlarının da kontrol edilmesi tavsiye edilir. Yapılacak kontrollerden sonra sorun bu ise rulmanların değiştirilmesi gerekir.

Sorununuz halen devam ediyor ise Pursaklar Altus Servisi ile irtibata geçerek probleminizi anlattıktan sonra konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kapalı alanlarda ve sıcak yaz aylarında yoğun olarak kullanılan cihaz klimadır. Altusmarkasına ait pek çok klima modeli vardır. Bu cihazların bakımları düzenli olarak yapılırsa uzun süreli ve kullanışlı cihazlardır.

Pursaklar Altus Servisi olarak karşılaştığımız sorunların başında klima cihazının sesli çalışmasıdır. Bunun sebebi fan motoru sorunu veya rulman arızasıdır.

Bu parçaların kontrolleri Pursaklar Altus Servisi tarafından yapılarak gerekli tamir ve parça değişimi işlemi yapılmaktadır. Parça değişimleri servisimizde orijinal parça değişimi olarak yapılmaktadır.

Sıcak su ihtiyacımızı karşıladığımız Altus marka şofben cihazlarının kontrollerinin yapılması son derece önemlidir. Aksi taktirde gaz valfi geri bildirim arızası veya anakart arızası yaşanabilir.

Pursaklar Altus Servisi olarak cihazınızı yeniden başlatmanız sorununuzu çözebilir. Eğer sorununuz çözülmez ise Pursaklar Altus Servisi  çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Beyaz eşyalardan bulaşık makinesinde musluk göstergesi yanıyor ise muhtemelen hortumda su akışkanlığının olmadığı, musluğun kapalı olması veya hortumun tıkalı olma ihtimali var demektir.

Yapmanız gereken şey ilk önce musluk kontrol edilerek açılmalı veya hortum tıkalı ise temizlenmelidir. Ancak tüm bunlara rağmen sorun çözülmüyor ise Pursaklar Altus Servisi çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir