Sincan Altus Servisi

25 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Sincan Altus Servisi ekiplerimiz Ankara ilimizin metropol ilçelerinden birisi olan Sincan ilçesinde tüm Altus kullanıcılarının gece gündüz demeden yardımına koşan şehrin en donanımlı firmasıdır.

Bildiğiniz gibi Altus marka beyaz eşya, şofben, klima ve televizyonlar geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Ancak bazen bu cihazlar hiç beklenmeyen anlarda arıza çıkarabiliyorlar.

Gerekli tedbirlerin alınması için alanında uzman kadromuzdan mutlaka yıllık bakım hizmeti almaya özen göstermelisiniz.

Altus cihazlar konusunda uzman bir kadroya sahibiz. Tüm personelimiz gerekli eğitimleri almış olup sertifikalıdır. Bu anlamda profesyonel destek sağlamaktadırlar. Ayrıca Altus marka cihazınıza bir yedek parça gerektiği takdirde sizlere Sincan Altus Servisi olarak orijinal yedek parça temin etmekte ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Sincan Altus Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabı

Altus markasının mutfaklarda sık bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Kompresör arızası konu buzdolabı olunca sık bir şekilde karşılaştığımız durumlardandır. Kompresör arızası neticesinde cihaz soğutma işlemini de yapmayacaktır. Kompresör bakımı marka ve modele hâkim bir teknisyen tarafından yapılmalıdır.

Bununla beraber buzdolaplarında karlanma şikâyeti de sık bir şekilde almaktayız.  Karlanmanın sebebi içeriye sıcak hava girmedir. Buzdolabınızın kapısı açık kaldığında genellikle buzdolabı içerisine sıcak hava girebiliyor. Bu durum karlanmaya sebebiyet veriyor. Kapı eşiğiniz bozulmuş ise değiştirilmelidir. Kapının düzgün kapanması sağlandığı takdirde karlanma sorunu da bitecektir. Buzdolabınız için gerekli bakım Sincan Altus Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinelerinde ise iyi yıkamama problemi karşımıza çıkabiliyor. Çamaşır makinesinin iyi yıkamama nedenlerinden bir tanesi kireçlenmedir. Çamaşır makineniz için kireç çözücü desteği kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Ancak cihazınıza uygun bir kireç çözücü tercih etmeniz önemlidir. Ayrıca makinenizde uygun programı seçmeniz de iyi bir yıkama adına önemlidir. Sincan Altus Servisi çağrı merkezimizi arayarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Kurutma makinelerinde ise programın çok uzun sürmesi tarzında şikâyetler gelebiliyor. Cihazınızın doğru bir hava sirkülasyonu sağlaması için havasız bir alanda tutmamanız gerekir. Mümkünse pencere ve kapıyı açık tutunuz. Çamaşırlarınızı düzgün bir şekilde yerleştirmeli ve gereğinden fazla doldurmamalısınız. Ancak sorun yaşamaya devam ederseniz Sincan Altus Servisi ekiplerimiz sizlere hızla yardımcı olacaktır.

Sincan Altus Klima Servisi

Bahar ve yaz aylarının kurtarıcısı konumundaki klimalar birbirinden farklı kapasitelerde sunulmaktadır. Altus klimalar da karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi iç ünite çalışmasına rağmen dış üniteden verim alınamamasıdır.

Altus klimanızın iç ve dış bağlantılarının kontrolü sağlanmalıdır. Kablolarda bir kısa devre ya da temassızlık söz konusu ile sorun çözülmelidir. Sincan Altus Servisi uzman teknisyenimiz klimanızda gerekli bakımları yapacak ve arıza tespitinden sonra doğru yöntem ile onarımını gerçekleştirecektir. Altus marka cihazlarınızda yaşayacağınız her türlü sorunda Sincan birimimiz ile dilediğiniz an irtibata geçebilirsiniz.