Sincan Arçelik Servisi

Sincan Arçelik Servisi olarak sizlere Ankara ilimizin en kalabalık metropol ilçelerinden Sincan mahalle ve sokaklarında gezen gezici servis araçlarımız ile anında bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Sincan Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Sincan Arçelik Beyaz Eşya Servisi Arçelik beyaz eşya konusunda hayli iddialı bir servis merkezidir.

Beyaz eşya konusunda geniş bir kitlenin tercihi olan Arçelik markasının Ankara ilimizde her an ulaşabileceğiniz donanımlı servisi bulunmaktadır. Siz müşterilerimize yıllardır olduğu gibi saat fark etmeksizin Sincan ilçesinde garantili teknik destek sağlamaya devam etmekteyiz.

Arçelik beyaz eşyalar kapsamında pek çok kullanışlı cihaz bulunmaktadır. Bu cihazların genel bakımları yapıldığı takdirde uzun vadede sizlere sorun çıkarmadan çalışmaktadır.

Ancak bazı durumlarda elektrik, su, gaz ya da parça bazlı bir takım beklenmeyen arızalar ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda Sincan Arçelik Servisi uzman kadromuzla anında müdahalede bulunarak müşterilerimizi içine düştükleri zor durumundan kurtarmaktayız. 

Buzdolabı

Arçelik markasının mutfaklarda sık kullanılan ve gıdalarımızı saklamamıza yardımcı cihazlarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolaplarında kart yanması ya da kompresör arızası ile sık bir şekilde karşılaşabiliyoruz. Kompresörün sesinin kesildiğine dair anlam veremeyen müşterileriz oluyor.

Buzdolabı buz çözme devrinde iken kompresör çalışmayı durdurabilir ya da beklemeye almış olabilir. Belirli bir süre sonra kompresörün yeniden çalıştığını duyabilirsiniz. Fakat kompresörden hiçbir suretle ses gelmiyor ise Sincan Arçelik Servisi operasyon merkezimizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Arçelik marka kurutma makineleri her ne kadar işlevsel olsa da bazı zamanlarda bir takım arızalar ortaya çıkarabiliyor. Tambur dönmeme, iyi kurutmama ya da sesli çalışma gibi bir takım klasik sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu gibi durumlarda Sincan Arçelik Servisi teknisyenlerimiz gerekli müdahalelerde bulunarak sorununuzu anında çözmektedir.

Çamaşır-Bulaşık Makinesi

Arçelik markasının mutfak ve banyolarda sık kullanılan cihazları bulaşık ve çamaşır makinelerinde de pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela su sızdırma, kireçlenme, su almama, verimli yıkamama gibi sorunlar nedeniyle müşterilerimiz bizleri arayabiliyorlar.

Sincan Arçelik Kombi Servisi

Sincan Arçelik Kombi Servisi soğuk kış günlerinde biricik destekçiniz olmaya devam ediyor. Soğuk kış günlerinde ısı ihtiyacımızı ayrıca günün 24 saati sıcak su ihtiyacımızı karşıladığımız kombiler Arçelik markası altında pek çok modelde sunulmaktadır. Kombilerde farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi de peteklerin aşırı ısınmasıdır.

İlk olarak kombi panelinden kalorifer sıcaklık derecesini kontrol etmelisiniz. Eğer yüksek ise tuşuna basarak düşürebilirsiniz. Ancak düşük derecede olmasına karşın hala yüksek bir ısı alıyor iseniz parça ile alakalı bir sorun olabilir. Böyle bir durumda uzman desteği gerekecektir. Sincan Arçelik Servisi olarak bu konuda sizlere hızlı ve garantili işlem sunmaktayız.

Sincan Arçelik Servisi uzman personelimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra bu arızalardan hangi biri meydana gelmiş ise doğru yöntemle onarımına geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir