Sincan Beko Servisi

26 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Sincan Beko Servisi beyaz eşya, klima, şofben kombi ve televizyon gibi kullanışlı ev ürünleri ile fark yaratan Beko marka cihazlarda ortaya çıkabilecek her türlü sorunda Sincan sakinlerine garantili hizmet sunan yılların köklü firmasıdır.

Ankara ilimizin Sincan ilçesinde günün her saati ulaşabileceğiniz en geniş kapsamlı hizmet veren firması olmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beko marka cihazlarınız için çözüm odaklı müdahale ile tam kapsamlı bir şekilde çalışmamızı tamamlamaktayız.

Sincan sakinleri için gezici servis araçlarımız ile anında bulundukları yere giderek gerekli kontrolleri sağlamaktayız. Günün 24 saati aktif halde çalışan Sincan Beko Servisi çağrı merkezimiz her türlü arıza kaydını servislerimize iletmektedir. Bu anlamda sizlere herhangi bir vakit kaybı yaşatmamaktayız.

Sincan Beko Klima Servisi

Beko markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi klimalardır. Klimalar ise bazı sebeplerden dolayı kısa devre yapabilir ve arıza çıkarabilirler. Klimalar iç ve dış ünite olmak üzere iki ana devreden oluşmaktadır.

Bu devreler zamanla kirlendikleri zaman yüksek basınç durumuna karşı kompresör yani motoru korumaya alırlar. Bunu klimanın soğutucusunun akışkanlığında bir sorun olduğunda yapmaktadır. Gerekli bakımları Sincan Beko Servisi ekiplerimiz sizin için yapacaktır.

Sincan Beko Şofben Servisi

Beko markasının banyolarda sıcak su ihtiyacını karşılayan şofbenlerinde de farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse şofben çalıştığı halde su sıcaklığı yetersiz geliyor ise genellikle dedantör arızası olduğundan şüphelenmekteyiz.

Şofbeninizin dedantör Sincan Beko Servisi uzman birimlerimiz tarafından onarılacaktır. Ancak dedantör onarılamayacak düzeyde bir hasa ralmış ise sizlere orijinal Beko yedek parçası temin etmekte ve sorunu çözmekteyiz.

Sincan Beko Beyaz Eşya Servisi

Bulaşıkları yıkadığımız makineler günümüzde teknolojik gelişmelere paralel olarak oldukça pratik hale gelmiştir. Mesela bulaşık makinesinde bir takım ikaz lambaları herhangi bir durumda sizleri uyarmaktadır.

Örnek vermek gerekirse bulaşık makinenizde musluk göstergesi yanıyor ise musluk kapalı ya da hortumda bir su akışkanlığı yok anlamına gelmektedir.

Boşaltma hortumunu kontrol etmelisiniz. Hortum tıkanmış ise doğru bir yöntemle temizlenmelidir. Sifon bağlantısını da kontrol edip sorun olmadığından emin olmalısınız.Beko marka bulaşık makinenizdeki sorunu Sincan Beko Servisi uzman teknisyenimiz gerekli kontrol ve tespitlerden sonra onarmaktadır.

Beko marka televizyonlar farklı özellikte ve boyutlarda insanların ihtiyacını karşılamaktadır.  Televizyonlarda da bir takım arıza kayıtları bizlere gelmektedir.

Televizyonun bir süre çalıştıktan sonra kendi kendisine kapanması gibi durumlar bizlere gelebiliyor. Böyle bir durum genellikle sistem devre ısınması ile meydana gelmektedir.

Sistemdeki devre çok ısınmış ve kendisini korumaya almak için cihazı kapatmış olabilir. Yine de televizyonunuza ancak gerekli kontroller yapıldığı takdirde durum netleşecektir.

Sincan sakinleri bizlere rahat ulaşabilsin ve kesinlikle mağdur kalmasınlar diye Sincan Beko Servisi çağrı merkezimiz 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmaktadır.