Sincan Grundig Servisi

27 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Sincan Grundig Servisi Ankara ilimizin metropol ilçelerinden Sincan bölgesinde hızlı ve garantili hizmet kapsamında çalışmalarınıza dur durak bilmeden devam ediyor. Grundig marka beyaz eşya ve televizyon tercih eden Sincan sakinlerinin gece gündüz demeden rahatlıkla hizmet alabileceği bir servisleri bulunuyor. 25 yılı aşkın süredir Grundig marka cihazlar konusunda çalışan ve bu konuda uzmanlığı bulunan firmamız TSE standartlarında hizmet vermektedir. İso 9001 belgeli firmamızda Grundig marka cihazların her türlü yedek parçası bulunmaktadır.

Gerekli onarım işlemleri teknisyenlerimiz tarafından yapılmakta ancak onarılamayacak düzeyde sorunlarda orijinal yedek parça montajı ile sorunları anında ortadan kaldırmaktayız. Beyaz eşyalar özellikle günlük ihtiyaçların karşılanması adına oldukça önemli olduğundan bu tip cihazlarda meydana gelebilecek en ufak arıza bile büyük sorunlara kapı açacaktır. Grundig marka cihazlarınız için uzman desteği istediğiniz an Sincan Grundig Servisi ekiplerimiz sizlere hızla yardımcı olmaktadır.

Mutfakta en büyük yardımcı beyaz eşyalardan bir tanesi bulaşık makinesidir. Bulaşık makinelerinde farklı arızalar karşımıza çıkabiliyor. İç lamba yanıp sönüyor tarzı şikâyetler alabiliyoruz.  İç lamba ışığı sensör mantığı ile çalışmaktadır. Yani kapısı açıldığında bir süre yanmakta ve sonra sönmektedir. Ancak iç lamba hiçbir şekilde yanmıyor ise sensör arızalanmış olabilmektedir.  Bulaşık makinelerinize dair alabileceğiniz en kapsamlı hizmet Sincan Grundig Servisi ekipleri tarafından verilmektedir.

Mutfakların demirbaş cihazlarından bir tanesi de buzdolaplarıdır. Sincan Grundig Servisi olarak Buzdolaplarında da farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Buzdolabının dondurucu kısmında buz tabakasının oluşması bunlardan bir tanesidir. Buzdolabınız eğer Nofrost ise dipfriz kapısı açık kaldığında böyle bir sorunla karşılaşılabilir.

Buz tabakası karlanma sonrasında ortaya çıkabiliyor. Bunun için genellikle cihazın içeriye ısı aldığından şüpheleniriz. Cihazın dışarıdan hiçbir şekilde ısı almaması gerekir. Buzdolabınızın kapağını da uzun süre açık bırakmamaya özen gösteriniz.

İlk olarak buzdolabınızdaki oluşmuş karları eritip temizlemeniz gerekir. Temizledikten sonra cihazınızın kapısının tam olarak kapanıp kapanmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer içeriye ısı alacak kadar bir aralık var ise mutlaka kapı lastikleri değiştirilmelidir. Ayrıca buzdolabınızın ısı ayarının da normal standartlarda olması gerekir. Isı ayarı için cihazınızın kılavuzuna bakabilir ya da Sincan Grundig Servisi çağrı merkezini arayarak destek alabilirsiniz.

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullanılan kurutma makineleri de bazı durumlarda tekleme ya da arıza çıkarabilirler. Mesela kurutma makinelerinin uzun müddet çalışması, yani kurutma işlemini uzun vadede yapması sorunu kullanıcıların aklını karıştırabiliyor.

Grundig marka kurutma makinenizi hava almayan, dar bir alanda konumlandırmamalısınız. Mümkünse pencere ve kapıları açmalısınız. Cihazınız mutlaka hava almalıdır. Diğer tüm cihazlarda olduğu gibi Grundig marka beyaz eşyanızda yaşayacağınız sorunlar için de günün dilediğiniz saati Sincan Grundig Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.