Siteler Altus Servisi

Siteler Altus servisi Siteler semtinde bulunan müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca konusunda ve alanında uzman personelleri için her daim teknolojiyi takip ederek, personeline her türlü belge ve bilgiyi vermektedir.

Siteler Altus servisi olarak uydu anteni montajı ve demontajı, televizyon cihazınızın kurulu ve kanal ayarları gibi konularda da müşterilerine tam destek sağlamaktadır.

Başta beyaz eşya grubu olmak üzere elektronik cihazlarınızın her türlü sorun ve problemlerinde güvenilir adresiniz olan Siteler Altus servisi, güler yüzlü personeli ile her daim müşterilerine yardım sağlamaktadır.

Beyaz eşya grubundan olan buzdolabı için servisimize ulaşan sorunlardan bir tanesi de buzdolabının tavan kısmından dolabın içine su damlatma problemi ve dolabın iç kısmında bulunan aydınlatma lambasının çalışmadığı problemleridir.

Bütün bu sorunlarınızın uzman eller tarafından giderilmesi için Altus marka cihazlarda tecrübeli ve fonksiyonlarına hakim olan Siteler Altus servisiteknisyenlerimiz ile bağlantı kurarak destek alabilirsiniz.

Bir diğer beyaz eşya cihazı olan çamaşır makineleriiçin ise en çok arıza su musluklarının kireçlenmiş olması ve hortumların bükülerek zamanla kırılmış olmasıdır.

Siteler Altus servisi ile bağlantı kurarak kireçlenmiş musluğunuzun değişimi sağlamanız veya kırılmış olan hortumun yenilenmesini sağlamanız, cihazınızın sağlıklı çalışması ve kullanım ömrünün arttırılması için gerekmektedir.

Pek çok kişinin evinde veya iş yerine çeşitli tipte ve modeller de klima cihazları kullanılmaktadır. Klimalarda sık görülen problemlerden birisi de kompresörün aşırı şekilde ısınmasıdır. Kompresörü aşırı şekilde ısınan cihaz klimanın çalışmasını da durdurur.

Siteler Altus servisiolarak bu gibi durumlarla karşılaşmanız için teknik servisimiz ile bağlantıya geçmeniz ve klimanızın bakımlarının düzenli olarak yaptırmanız cihazınızın ömrü için daha sağlıklı olacaktır.

Şofben cihazlarında oluşan her türlü sorununuz için de Siteler Altus servisipersonellerimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Bu sorunlardan bir tanesi olarak örnek vermek gerekirse şofbenin devreye girmeme sorunu olabilir.Teknik servis olarak bu sorun ile sık karşılaşmaktayız.

Bu sorun ile karşılaşıldığında ilk önce sorunun voltajdan kaynaklanıp kaynaklanmadığının tespiti yapılmalıdır. Bunun için elektrik voltaj ölçümü yapılarak gerilimin 195-253 V arasında sabit olduğunun tespiti yapılmalıdır.

Eğer yapılan kontroller bu değerler sağlanmıyorsa Siteler Altus servisi olarak müşterilerimize cihazları için regülatör tavsiye edilmektedir.

Şofben cihazlarının bazı arıza tipleri de gaz valfi, elektrot veya elektronik kartlar olarak belirtilebilir. Kısacası şofben ile ilgili her türlü sorun ve problemleriniz de Siteler Altus servisi bir telefon kadar yakınınızdadır.

Ankara’nın siteler semtinde tüm bölgeye hizmet edebilecek kapasite de olan servisimiz, müşterilerinin her sorununa anında müdahale de bulunmak için gezici servis araçları ile de hizmet sunmaktadır.

Böylelikle müşterilerimiz hiç beklemeden ve bekletilmeden sorunlarına en hızlı ve en ekonomik biçimde garantili olarak çözüm bulmaktadır. Altus marka cihazlarınızın her türlü işleminde bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir