Siteler Arçelik Servisi

Siteler Arçelik servisi sayesinde günün her saati evizdeki ya da iş yerinizdeli Arçelik markalı cihazların; tamir, parça değişimi, temizlik, bakım, montaj ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Ankara Arçelik Bölge Servisi
Ankara Arçelik Servisi

Sertifikalı eğitim ve belediye onayı almış olan profesyonel ekibimiz sayesinde en hesaplı şekilde cihazlarınızın problemlerini dilediğiniz zaman çözebilirsiniz.

Beyaz Eşya

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların hijyenik bir şekilde yıkanmasına engel olmaktadır.

Bu sebeple bulaşık makinesi sepetlerinin paslanması durumunda değiştirilmesi gerekmektedir. Siteler Arçelik servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi

Kaliteli deterjan, yumuşatıcı kullanılmaması ve uzun süreli kullanımlar sonucu çamaşırlarınızın iyi yıkanmamasına sebep olur. Bu gibi durumlarda Siteler Arçelik servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin bakımını yaptırmalısınız.

Aynı zamanda çamaşır makinesini yeni kaliteli bir deterjan ile boş olarak çalıştırmak da makinenizin içinin temizlenmesini sağlayacaktır.

Buzdolabı

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken nazik davranmak kapakların bozulmaması için oldukça önemlidir.

Ancak kapakların bozulması durumunda da hiç panik yapmadan Siteler Arçelik servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Kombi

Evinizdeki kalorifer peteklerinin ve suyun ısınmasını sağlayan kombilerin kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Ancak eski tip bacalı kombilerin yerine yoğuşmalı ya da hermetik cihazların kullanılması çok daha sağlıklı ve tasarruflu bir seçenek olacaktır. Aynı zamanda yoğuşmalı kombilerin kullanımında Siteler Arçelik servisi tarafından taktırabileceğiniz oda termostatı ile çok daha tasarruflu bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Şofben

Şofben; kombilerin bulunmadığı evlerde sıcak su sağlayan küçük ve hesaplı cihazlardandır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofbenler nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır.

Bu durum da şofbeninizin daha az verimle daha çok yakarak çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Siteler Arçelik servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Televizyon

Her evde bulunan televizyonların hayatımızda oldukça büyük bir yeri vardır. Ancak televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler.

Televizyonunuzun arızalanması durumunda Siteler Arçelik servisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Siteler Arçelik servisi sayesinde gereksiz bir işlem yapılmadan sadece arızalı olan kısmın onarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Klima

Klimalar yaz aylarında en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayara alarak kullanabileceğiniz klimalar aynı kombiler gibi uzun süreli kullanımlarda bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Siteler Arçelik servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir