Ulus Beko Servisi

Ulus Beko servisi; başkentimiz Ankara şehrinin merkezi ve birçok ilçesindeki cihazların bakım, tamir, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır.

Yılın her günü ve her saati sizlere hizmet vermekte olan Ulus Beko servisi ile ihtiyacınız olan her an iletişime geçebilirsiniz. Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Beko buzdolaplarını güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir.

Aynı zamanda taşınma gibi durumlarda kesinlikle dolap yan yatırılmamalıdır. Buzdolabınızı taşıma durumunda yan yatırmanız arızalanmalara sebep olabilir. Arızalanma durumlarında Ulus Beko servisi ile iletişime geçerek onarım ya da parça değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Beko markalı klimalar nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Klimanın montajı sırasında matkap değil, karot makinesi kullanılmalıdır. Karot makinesi duvara en az zarar veren ve en düzgün deliği açan alettir. Ulus Beko servisi ile görüşerek karot makinesi ile klima montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Bulaşık makinalarının A++ olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makinelerinin çalıştırılması gereken en önemli zaman aralığı gece saatleridir. Gece saatlerinde elektrik çok daha ucuzdur.

Ayrıca hijyen sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arızalanmasında Ulus Beko servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Beko çamaşır makinelerini kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinelerinin kullanımında tassarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde tam dolu olarak ve gece saatlerinde, yani elektriğin en ucuz olduğu saatlerde çalıştırılması gerekmektedir.

Ulus Beko servisi sayesinde aynı zamanda çamaşır makinenizin tamir ve parça değişimi gibi ustalık isteyen işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Evlerde bir başka demirbaş aletlerden sayılan televizyonunuzun bakımı ve tamiri için de rahatlıkla Ulus Beko servisi ile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda ani su ısıtıcısı olarak kullanılan şofbenler de zamanla aşınma ve parçaların eskimesi sebebiyle arızalanmalar yaşabilir. Şofbeninizin arızalanması ya da verimli çalışmaması durumlarında Ulus Beko servisi ile iletişime geçerek tamir işlemi ya da parça değişim işlemini hem oldukça hesaplı hem de en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerimize özellikle önerdiğimiz yoğuşmalı kombilerin kullanımında peteklerin doğru bir şekilde bağlanması ve önünün kapalı olmaması oldukça önemlidir. Ulus Beko servisi ile iletişime geçerek kombinizde sadece bakım ya da tamir işlemi değil kurulum ve montajın da profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda kombilerin tam randımanlı bir şekilde kullanılması için mevsim ayarının yapılması oldukça önemlidir. Mevsim geçişlerinde ayarını yaptığınız kombiler, tüm mevsim boyunca verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir