Yaşamkent Altus Servisi

Yaşamkent Altus servisi ile tanışıp servis hizmetlerimizden hala faydalanmadıysanız, bir an önce çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek ayrıcalıklık servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yaşamkent Altus servisi yaşamkent bölgesinde kaliteli ve garantili hizmet sunmaktadır. Çalışan tüm personelimiz konusunda gerekli eğitimleri almış, güvenilir ve titiz personellerdir.

Servis olarak müşterilerimize temiz ve memnuniyet ilişkili işler yaparak, bölgedeki başarısını her zaman üst sıralarda tutmaktadır. Altus markalı beyaz eşya ürünlerinize çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi. Yaşamkent Altus Servisi tarafından garantili ve hızlı servis hizmeti sunulmaktadır.

Servis ihtiyacınızı çağrı merkezimize bildirdikten sonra gezici servisimiz hızlı bir şekilde sizlere ulaşacaktır. Belirttiğiniz tüm sorun ve problemleriniz detaylı olarak incelenerek arızaya anında müdahale edilmektedir.

Beyaz eşya cihazından olan bulaşık makinelerin de bazen rezistans arızası yaşanmaktadır. Genelde rezistanslar kireçlenme problemi yaşamaktadır. Bu da bulunduğunuz bölgedeki suyun kireçli olmasından kaynaklanan bir durumdur. Yaşamkent Altus servisi olarak önerimiz cihazlarınızda mutlaka kireç çözücü kullanmanızdır.

Ancak kireç çözücülerinin de doğru ve kaliteli olanlarını kullanmanız daha faydalı olacaktır. Bu sorunun üstesinden ancak böyle gelebilirsiniz. Bir de cihazlarınızı sürekli olarak temiz tutmanız da bu konuda etkilidir.

Cihazlarınız için bir randıman düşmesi söz konusu ise mutlaka Yaşamkent Altus servisi ekiplerinden yardım ve destek alabilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarından olan buzdolaplarında en çok karşılaşılan sorunların başında yeterli soğutma yapmaması, kapılarında meydana gelen arızalar, ısı derece arızaları gelmektedir.

Ancak bazen gaz eksiltmesi gibi sorunlarla da karşılaşılmaktadır. Bütün bu durumlar için servisimiz ile iletişime geçtiğinizde Yaşamkent Altus servisi olarak tüm tedbirler önceden alınacaktır.

Gerek yıllık periyodik bakımlar olsun, gerek se de beklenmedik anda ortaya çıkan sorunlar olsun, teknik servis olarak günün her saati müşterilerimizin yanındayız. Servisimizden çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek destek alabilir. Beklenmedik sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Altus markasının en çok satan ürünlerinden bir tanesi de televizyon cihazlarıdır. Çeşitli özellikler müşterilerine sunulan televizyonlar Lcd, plazma ve led gibi paketler halinde seçenekleri mevcuttur. Elektronik cihazlar oldukları için bazen istenmeyen sorunlarda çıkarabilirler.

Televizyonlardaki sorunlardan bazıları karıncalı şekilde gösterme, kendiliğinden kapanma veya elektriksel arızalar olabilir. Arızaları son model teknolojik cihazlar ile tespit ederek yerinde müdahale ve onarma desteği Yaşamkent Altus servisi tarafından sağlanmaktadır.

Hem sıcak hava hem de soğuk hava sağlama konusunda oldukça kaliteli ve tercih edilen Altus marka klima cihazları da bazen istenmeyen arızalar çıkarabilirler. Bunların önemlilerinden birisi de gaz ve elektrik kaçağıdır. Bu durumda ciddi bir sorundur.

Elektrik ile ilgili sorunlar genellikle kablo veya tesisat ile ilgili olmaktadır. Özellikle mevsim geçişlerinde tesisat ve elektrik kontrollerini Yaşamkent Altus servisi olarak yaptırmanızda fayda vardır.

Eğer cihazınızda gaz kesilmesi gibi sorun varsa, yeterli gaz bulunmadı anlamına gelmektedir. Yaşamkent Altus servisi klima teknik bölümüz ile irtibata geçmeniz sorununuzun çözümü için yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir