Yaşamkent Arçelik Servisi

Yaşamkent Arçelik servisi; Ankara’nın Yaşamkent semtindeki cihazlarınızın her türlü tamir, arıza, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemleri için hizmet veren bir firmadır. Her evde bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuz için 7-24 servis hizmeti alabilirsiniz.

Ankara Arçelik Bölge Servisi
Ankara Arçelik Servisi

Diğer servislerin aksine elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan profesyonel ekibimiz televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Klima

Hem yaz hem de kış mevsiminde ayarını değiştirerek kullanabileceğiniz Arçelik markalı klimaların kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır. Toz ve kirin tutulduğu klima filtrelerinin belli rutin aralıklar ile temizlenmesi klimanızın sağlıklı ve verimli çalışması için oldukça önemlidir.

Kombi

Artık kullanımı yaygınlaşan kombi cihazları rutin bir bakıma ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Aynı zamanda kombilerin doğru bir şekilde çalışması için 2 yılda bir su değişikliğinin de yapılması gerekmektedir. Sadece bakım ve temizlik işlemi değil aynı zamanda parça değişimi işlemlerini de Yaşamkent Arçelik servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler için tamamı orijinal parça stoğu bulunan Yaşamkent Arçelik servisi sayesinde kombinizde tekrardan orijinal parçaların kullanılmasını sağlayarak çok daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda kombinizde tuşların çalışmaması ya da sıcak soğuk ayarı yapamamanız durumunda Yaşamkent Arçelik servisi ile iletişime geçebilir ve bu problemi oldukça hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Beyaz Eşya

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri kadınların en büyük yardımcılarından biridir. Kıyafetlerin hijyenik ve hesaplı bir şekilde temizlenmesini sağlayan Arçelik çamaşır makinesi kapağından su gelmesi körük lastiğinizin bozulduğu anlamına gelmektedir.

Aynı zamanda körük lastiğini tutan çember telinin de yerinden çıkması kapaktan su gelmesine sebep olabilir. Bu gibi durumlarda el ile müdahale etmek yerine alanında uzman Yaşamkent Arçelik servisi ekibimiz ile iletişime geçerek körük lastiğinin değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi hijyenik ve su tasarrufu sağlayarak en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır. Arçelik bulaşık makinenizin bulaşıkları temizleyememesi durumunda makinenin tuzunu değiştirmek ilk çözüm yöntemi olacaktır.

Ancak ona rağmen problem devam ediyorsa Yaşamkent Arçelik servisi ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde makinenizdeki problemin çözümünü sağlamalısınız.

Buzdolabı

Buzdolapları bir evin en uzun süreli kullanılan elektrikli cihazları arasında yer almaktadır. Kullanım süresi uzun olan Arçelik buzdolaplarının içindeki rafların kırılması ya da eskimesi durumunda buzdolabı boyutuna uygun cam kestirerek raf yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan Yaşamkent Arçelik servisi ile iletişime geçerek raf taktırabilirsiniz.

Şofben Servisi

Kombi olmayan evlerde kullanılan şofbenler, ani su ısıtıcılarıdır. Su ve elektriğin bir arada bulunduğu şofben cihazları aynı klima ve kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar.

Aynı zamanda şofbeninizin doğru çalışmaması ya da arızalanması durumunda herhangi  bir müdahalede bulunmadan şofbeni kapatmalı ve Yaşamkent Arçelik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Elektrik de söz konusu olduğu için şofbene herhangi bir müdahalede bulunmanız sağlığınıza ve elektrik tesisatınıza zarar verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir