Yaşamkent Beko Servisi

Yaşamkent Beko servisi ekibi ile buzdolabınızdaki su akıtma problemini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Buzdolaplarında su akıtma problemi ısıtıcıların bozulması ve kapağın tam kapanmayıp buz eritmesi sebebi ile görülmektedir.

Profesyonel servis ekibimiz ile iletişime geçerek arızalı ısıtıcınızın ya da kapağınızın onarılmasını ve değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Her evin olmasa olmazı haline gelmiş kombilerin bakım, tamir, montaj, temizlik, parça değişimi gibi işlemlerini de kolaylıkla Yaşamkent Beko servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Kombi kullanımı sırasında bar basıncının sabit olması ve aşağı yukarı dalgalanmaması son derece önemlidir. Bar basıncının sabit olmaması basınç problemi yaşamanıza ve kombinizin daha fazla gaz harcamasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda bar basıncını 1.5 ayarına getirmeniz her şeyin düzelmesini sağlayacaktır.

Yaz aylarının kurtarıcısı olarak görülen Beko klimaların kullanımı oldukça basittir. Klimanızın gaz kontrollerini sık sık yaptırmanız klimanızın uzun süreli kullanımı açısından oldukça önemlidir.

Gazsız çalışan klimaların kompresörleri yanabilir. Kompresörğn yanması durumunda Yaşamkent Beko servisi ile iletişime geçerek kompresörün değiştirilmesini ya da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Yaşamkent Beko servisi ani su ısıtıcısı olan şofbenlerin tamiratı konusunda da profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Beko markalı şofbenlerinizin tamiri ve bakımı için sertifikalı eğitim almış olan uzman kadromuz sayesinde şofbeninizde oluşabilecek her türlü problem için belediye onayı ile müdahale edebilmektedir.

Aynı zamanda sadece şofben değil, televizyonlarınızda da gönül rahatlığı ile bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Her evde bulunan çamaşır makinesi kapağından su gelmesi durumu körük lastiğinin bozulduğu ya da körük lastiğini tutan telin kırıldığı anlamına gelmektedir.

Bu gibi durumlarda bizler ile hemen iletişime geçerek körük lastiğinin onarılmasını ya da yenisinin takılmasını sağlayabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati hizmet vermekte olan Yaşamkent Beko servisi ile çağrı merkezimiz ya da mail adresimiz sayesinde rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için Beko markalı bulaşık makinelerinde ön kapağa herhangi bir yükleme yapmanız durumunda kapağı kırabilirsiniz. Kapağınızın kurulması halinde Yaşamkent Beko servisi ile iletişime geçerek her türlü bakım ve onarım işlemi yaptırabilirsiniz. Parça değişimi hizmetinde bulaşık makinenizin kontrolü yapılır. Eğer atölyeye gitmesi gerekiyorsa onayınız alınır ve atölyeye götürülen makineniz en kısa süre içinde tamir edilip tarafınıza tekrar gönderilir.

Televizyonlarınızda açılmama ya da açıkken kendi kendine kapanma, aşırı ısınma gibi durumlar yaşanabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda bilinçsiz bir şekilde televizyonun içi açılmamalıdır. Bu aynı zamanda ürünün garantiden de çıkmasına sebep olmaktadır.

Yaşamkent Beko servisi ile iletişime geçerek televizyon elektronik test cihazları ile kontrol edilmesini ve problemin kolaylıkla en doğru çözüm yöntemleri ile çözülmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7-24 çalışan ekibimiz ile çağrı merkezi ve mail adresimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir