Yenimahalle Arçelik Servisi

23 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Arçelik Yenimahalle Servisi sizlere Ankara ilimizin en geniş yerleşim yerlerinden Yenimahalle bölgesinde beyaz eşyalarınıza gerekli tüm bakım ve onarımı garantili bir şekilde sağlayan köklü bir firmadır.

Yenimahalle Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Yenimahalle Arçelik Beyaz Eşya Servisi Yenimahalle sakinlerinin beklentilerini maksimumda karşılayan, alanında uzman teknisyenleri ile hızlı ve garantili çözümler sunan bir firma olarak öne çıkmaktadır.

Beyaz eşya konusunda Arçelik markası yıllardır Türk halkının güvenini kazanmış ve bu anlamda da sık bir şekilde tercih sebebi olmuş bir markadır. Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi beyaz eşyalarda da beklenmeyen pek çok arıza ile karşılaşmak mümkündür.

Arçelik marka beyaz eşyanızda ortaya çıkabilecek bir arızada uzmanından destek almak sorn derece önemlidir. Çünkü Arçelik marka ve modellere uzak bir teknisyenden alacağınız servis hizmeti sağlıklı olmayacaktır ve ileride daha büyük sorunlara kapı aralayacaktır.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Kurutma makinelerinde bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi makinenin kazanının dönmemesi sorunudur. Kurutma makinesi kazan dönmüyor ise kontrol edilmesi gereken parçalar; sürücü kemeri, silindir rulosu, silindir aksı dingili, tambur rulman olmaktadır.

Bu kısımlar uzman bir teknisyen tarafından kontrol edilmesi gerektiğinden Arçelik Yenimahalle Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi su almıyor sorunu ise beyaz eşyalarda en sık karşılaştığımız durumlardan bir tanesidir. Bulaşık makinesi su almıyor ise su bağlantısı, su giriş ventili, su seviye şalterinin kontrol edilmesi gerekecektir.

Tüm bu parçalar kontrol edilip bir sorun olmadığından emin olunmalıdır. Bu konuda bir sorun yaşıyorsanız Arçelik Yenimahalle Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinelerinde ise karşımıza sık çıkan durumlardan bir tanesi sesli çalışmadır. Böyle bir sorunda öncelikle cihazın ayaklarını kontrol edin, bir eşitsizlik durumunda cihazınız sallanabilir ve bu da gürültüye neden olabilir.

Dengesiz çamaşır yüklemesi de Arçelik çamaşır makinenizin ses çıkarmasına neden olabilir. Çamaşır makinenizdeki ses sorunu için günün 24 saati Arçelik Yenimahalle Servisi ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Ankara için tek numaramız bulunmakla beraber telefonla ya da online destek hizmetleri de sunmaktayız.

Yenimahalle Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik markasının en sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi televizyonlardır. Plazma, LED, LCD çeşitleri ile Arçelik televizyonlar hem evlerde hem de işyerlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Televizyon konusunda bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi, televizyonu kapattıktan sonra bir daha açılmadı gibi bir şikâyettir.

Bu gibi bir durumda öncelikle elektrik bağlantısına bakılmalıdır. Ayrıca prizde bir sorun olmasına karşın bir başka priz ile de denemekte fayda olacaktır.

Televizyonun hemen altında bulunan anahtarın da açık olduğundan emin olunmalıdır. Kablolarda da bir sorun çıkmış olabilir, gerekli bakım ve kontrolleri Arçelik Yenimahalle Servisi ekibimiz sizin için yapacaktır.