Yenimahalle Beko Servisi

24 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Yenimahalle Beko Servisi Türkiye’nin en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından Beko markasının her tür beyaz eşya modeli konusunda gerekli teknik desteği sağlayan başkentin en köklü firmasıdır. Bildiğiniz gibi Yenimahalle başkentin en geniş yaşam alanlarından bir tanesidir.

Durum böyle olunca Beko marka cihaz kullanan kişi sayısı da oldukça fazladır. Yenimahalle Beko kullanıcılarının herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına servis olarak günün 24 saati teknik destek sağlamaktayız.

Kurumsal hizmet anlayışı ile 25 yıldır durmaksızın Beko beyaz eşyalara yerinde, kapsamlı ve garantili bakım-onarım işlemlerini yapıyoruz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini daima birinci planda tutuyoruz.

Yenimahalle sakinleri bizlere 24 saat boyunca rahatlıkla ulaşabiliyor ve Beko marka cihazlarında ortaya çıkmış olan her türlü sorun için anında hizmet alabiliyor.

Her markanın o marka konusunda uzman teknik birimi bulunmaktadır. Yenimahalle Beko Servisi olarak biz, Ankara Yenimahalle bölgesinde yıllardır her türlü teknik destek taleplerini başarılı bir şekilde karşılamaktayız.

Yenimahalle Beko Beyaz Eşya Servisi

Bulaşık makineleri Beko markası çatısı altında birbirinden farklı ve kaliteli modelleri ile sunulmaktadır. Ancak bazı durumlarda bulaşık makinelerinde bir takım arızalar görülebiliyor.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi su ısıtmama sorunu bunlardan bir tanesidir. Genellikle sebep rezistans arızasıdır. Rezistans dediğimiz kısım cihazınızın su ısıtmasına yarayan en önemli parçasıdır.

Bir takım nedenlerden ötürü rezistans çalışmayı durdurursa su ısıtma da olmayacaktır. Rezistanstaki problem elektrik ya da sigorta ile ilgili bir sorun olabileceği gibi parça temelli de olabilir.

Gerekli bakım ve kontroller dahilinde cihazınızdaki rezistans tamiri Yenimahalle Beko Servisi ekiplerimiz tarafından gerçekleşecektir.

Yenimahalle Beko Klima Servisi

Beko markasının yaz aylarında ortamı rahatlatan cihazları klimalardır. Klimalar yıllık bakıma ihtiyaç duyan cihazlardandır. Beko marka klimanızda beklenmeyen arızalarla karşılaşabilirsiniz. Mesela bunlardan bir tanesi klima çalışıyor ancak bir süre sonra dinlenme moduna geçiyor sorunudur.

Böyle bir durumda klima ünite ağızları kapanmış olabilir. Önlerinde herhangi bir engelleyici nesne bulunmamalıdır. Klima performans sorunları için mutlaka Yenimahalle Beko Servisi operasyon merkezimizi arayarak teknisyenlerimizden destek isteyiniz.

Banyolarda en sık kullanılan ve 24 saat sıcak su almaya yarayan cihazlar şofbenlerdir. Beko markası şofben konusunda da oldukça kaliteli cihazlar sunmaktadır. Günlük arıza kayıtlarında bizlere farklı şofben arızaları gelebilmektedir.

Mesela bunlardan birisi şofbende sigorta attırma durumudur. Eğer şofbeniniz sigorta attırıyor ise akım taşıyan kablolarda kısa devre meydana gelmiş olabilir.

Ayrıca rezistans da kısa devre yapmış olabilir. Öncelikle sorunun kaynağı tespit edilecek ardından uygun yöntemle Yenimahalle Beko Servisi ekibimiz tarafından onarımı gerçekleşecektir.

Beko marka tüm beyaz eşyalarınız konusunda Yenimahalle Beko Servisi danışma hattımızı arayabilir ve aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.