Yenimahalle Grundig Servisi

25 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Yenimahalle Grundig Servisi olarak Grundig kullanan tüm müşterilerimizin teknik bakım ihtiyaçlarını garantili bir şekilde karşılayan şehrin en donanımlı ve köklü servisiyiz. Grundig marka cihazlar konusunda uzman kadromuz ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde kullanıcıları karşılaştıkları zor durumdan anında kurtarmaktayız. Gezici servis araçlarımız ile Yenimahalle bölgesinin her yerinde aralıksız hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Servisimiz bünyesinde tüm personelimiz Grundig cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış deneyimli kişilerdir. Bilinçli müdahale ve kesin sonuç ile işlemlerinizi yürüten firmamız gerekli olduğu takdirde orijinal Grundig yedek parça temini sağlamaktadır.

Yedek parça montajı ile cihazlarınız ilk günkü performansına kavuşmaktadır. Grundig marka cihazlar her ne kadar kaliteli olsalar da bazen hiç beklenmeyen anlarda sorun çıkarabildiklerinden tedbirli olmak yararınıza olacaktır. Yenimahalle Grundig Servisi siz mağdur olmayın diye günün 24 saati sizlere gerekli desteği sağlamaktadır.

Grundig markasının en sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi bulaşık makineleridir. Ancak bulaşık makinelerinde zaman içerisinde kireç, yağ gibi cihazın çalışmasını engelleyecek maddeler birikme gösterebilir.

Ayrıca bulaşık makinesi duvarlarında oluşabilecek pas rengindeki madde ile cihazınız kullanılmaz bir duruma da gelebilir. Bu gibi olumsuz durumlara karşı gerekli tedbirleri almak gerekir. Yenimahalle Grundig Servisi olarak bulaşık makinelerinizde gerekli bakımı sağlıyoruz.

Banyolarda ise Grundig markasının en yoğun kullanılan cihazlarından bir tanesi de çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleriniz uygun program dahilinde kusursuz bir şekilde işlem yapacaktır. Çamaşır makineleri konusunda bizlere gelen şikâyetlerden bir tanesi program takılması üzerinedir. Eğer programda takılma yaşıyorsanız cihazınızın elektronik kartının kontrol edilmesi gerekecektir. Elektronik kart bakım ve onarımı Yenimahalle Grundig Servisi garantisi ile yapılmaktadır.

Kurutma makinelerinde ise karşımıza sık çıkan durumlardan bir tanesi cihazın yeterli derecede kurutmamasıdır. Makine iyi kurutmama sorunu pek çok duruma bağlı olarak gelişebilir. Program modunu çamaşırlarınıza uygun şekilde ayarlamanız gerekir.

Cihazınızı çok doldurmamakla beraber filtrelerin de düzenli bakım ve temizliğini yapmalısınız. Ancak tüm bu tedbirlere rağmen cihazınızdan şikâyetçi iseniz Yenimahalle Grundig Servisi teknisyenlerimiz gerekli tedbirleri alacaklardır.

Klimalarda karşılaştığımız konulardan bir tanesi de klimanın sadece tek bir işlem yapmasıdır. Bilindiği gibi inverter klimalar hem sıcak hem de soğuk üflemeleri ile ortamda istenen konforu sağlarlar. Ancak bazı durumlarda klimalar sadece tek bir işlemi yapar, diğerini yapmayabilirler.

Bu gibi durumlarda genellikle üniteler arası temassızlığın olup olmadığı kontrol edilmelidir. İç ve dış ünite arasındaki bağlantı kabloları kısa devre yapmış olabilir, kontrol edilmelidir. Yenimahalle Grundig Servisi teknik birimimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra klimanızdaki sorunu ortadan kaldıracaktır.